До пластики: чому всі записуються на процедуру ENDOLIFT?

Апарат, який змінює якість шкіри обличчя і всього тіла

Омолодження шкіри — важлива beauty-задача, вирішувати яку рано чи пізно доводиться кожній дівчині. Птоз, зниження пружності та еластичності, розширені пори, дрібні та глибокі зморшки, гіперпігментація та тьмяний колір обличчя — всі ці ознаки «зношування» шкіри проявляються в різному віці та з різною інтенсивністю. Звісно, багато чого залежить від генетики, способу життя, регулярності перебування на сонці та ще десятка чинників, але виглядати як голлівудські зірки, які, вочевидь, п`ють еліксир молодості замість зелених смузі, хочеться кожній з нас. 

Крім того, не варто забувати, що у фокусі уваги не тільки обличчя. Тренд догляду за тілом тільки набирає обертів, але він більш ніж актуальний. Судіть самі: ми невпинно доглядаємо за шкірою обличчя, але зазвичай нехтуємо шкірою на тілі. Тим часом шия і руки видають вік набагато раніше за обличчя. Ось чому бренди активно розробляють продукти з ухилом у spa, обіцяючи додаткову дозу релаксу під час використання. Також сюди можна віднести блюр-засоби для тіла. Відфільтрувати шкіру до ідеального стану допоможуть сироватки-бронзери, відтінкові креми з мерехтливими частинками й автозасмаги з накопичувальним ефектом.

Якщо ж вам хочеться не тільки візуального ефекту, варто вибрати салонну процедуру, яка прицільно усуне ваші конкретні проблеми. Ми провели ресерч і з`ясували, що найкращий апарат, який здатен змінювати якість шкіри обличчя і всього тіла, — це італійський ENDOLIFT®. Це довгоочікувана новинка у світі лазерної естетичної медицини, яка повністю змінює уявлення про anti-age.

У чому його суперсила?

Для проведення процедури нема потреби робити надрізи на шкірі, а відповідно, на ній не лишається рубців. Цей апарат впливає миттєво, а результат накопичується, забезпечуючи пролонгований wow-ефект уже після першої процедури з невеликим періодом відновлення. Процедуру можна планувати на будь-який сезон і комфортний для вас день. Це чудовий варіант для тих, хто не наважується на пластичну операцію з повноцінним наркозом.

Ви можете повернутися до роботи та нормальної діяльності вже за кілька годин. Після процедури може бути невелика набряклість, яка проходить за 3-4 дні, гематоми, а протягом кількох днів — легке відчуття анестезії.

Апарат ENDOLIFT® — новинка для українського ринку, але у нього вже тисячі фанатів в Америці та Європі. Ця дивовижна процедура забезпечує омолоджувальний вплив на шкіру без скальпеля, не залишає після себе шрамів та не спричиняє болю.

Як працює апарат?

ENDOLIFT® забезпечує мінімально інвазивне лазерне лікування, яке використовує інноваційний лазер Eufoton® LASEmaR® 1500 для стимуляції як глибоких, так і поверхневих шарів шкіри, сполучної тканини, утворення нового колагену та зменшення надлишкового жиру, якщо це необхідно. Також цей апарат сертифікований та затверджений FDA для лазерного ліполізу та ліпосакції — навіть без хірургічного втручання він чудово зменшує товщину жирової клітковини.

Італійська технологія ENDOLIFT® розроблена таким чином, що апарат впливає на тканини, не зачіпаючи нервових та м`язових волокон.

Результатом цього впливу є помітне підтягування шкіри обличчя, тіла та зони навколо очей, зменшення кисетних зморщок верхньої губи, корекція овалу обличчя, боротьба із жировими відкладеннями, покращення тону обличчя, висвітлення гіперпігментації, збільшення пружності та еластичності.

Також апарат відмінно працює із зонами, які зазвичай дуже важко піддаються корекції: малярні мішки, проблемні овали, зона колінок, коли в`ялість шкіри поєднується із «жировими пастками». Насправді естетисти запевняють, що такої зони, яку не можна опрацьовувати за допомогою ENDOLIFT®, просто не існує. 

Чи є протипоказання?

Якщо говорити про протипоказання, то абсолютних немає. До відносних належать:

• Запальні процеси у зоні впливу;

• Нещодавно перенесені вірусні захворювання, особливо COVID-19, коли необхідно відновити здоров`я шкіри;

• Вагітність та період лактації — жінці потрібно повернутися до нормального гормонального статусу.

Результати після процедури ENDOLIFT®:

Цей апарат дозволяє максимально швидко отримувати wow-ефект, який можна порівняти з результатами після пластичної хірургії. Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали