10 трендів манікюру на літо 2024 року

Мерехтливий манікюр, який нагадує русалочий хвіст, вкраплення золота, що чудово підкреслить шоколадну засмагу, дизайн нігтів у стилі haute couture та багато інших ідей

Абсолютно неважливо, де ви плануєте провести літо 2024 року. Це може бути узбережжя Сицилії, міські джунглі або ж сад на вашій улюбленій дачі. Одне можна стверджувати абсолютно точно: трендовий манікюр здатний не тільки посилити впевненість у собі, а й чудово підійде для створення особливого літнього настрою.

Тому між плануванням літніх відпусток і збором речей для них усім нам також необхідно спланувати запис до улюбленого майстра манікюру, щоб зробити модний nail art на теплий сезон.

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька надихнулася модними показами, манікюрами знаменитостей та роботами типових майстрів і зібрала 7 nail-трендів манікюру на літо 2024 року.  Тут ви знайдете і мерехтливий манікюр, який нагадує русалочий хвіст, і вкраплення золота, що чудово підкреслить шоколадну засмагу, і дизайн нігтів у стилі haute couture — з об`ємними квітковими акцентами. Також можна наслідувати приклад Селени Гомес, Гейлі Бібер і Роузі Гантінгтон-Вайтлі, які зупинили свій вибір на однотонному покритті — воно гарантовано потоваришує з кожним вашим модним образом, чи то джинсовий total look, чи то ніжна коктейльна сукня. 

Важливо зазначити, що тренд barbiecore, який торік упевнено тримав перші позиції, не втратив актуальності й улітку 2024 року. Тому для всіх, хто небайдужий до рожевої палітри, є чудова можливість продемонструвати свою любов за допомогою модного манікюру.

7 трендів манікюру на літо 2024 року

Мерехтливий манікюр

LaPointe

Яскраві бризки

Cucculelli Shaheen

Альтернативний френч

PatBo

Жовте золото

Mithridate

Флористичні мотиви

Di Petsa

Червона класика

Instagram: @selenagomez

Напівпрозорий манікюр

Instagram: @haileybieber

Long nails

Instagram: @rosiehw

Bar​bie​​​-манікюр​​​

Невинний манікюр

Instagram: @betina_goldstein


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали