Як зволожити шкіру, поки ви спите

Найпростіший спосіб вирішити проблему сухості, лущення і тріщин

Проблема сухості, стягнутості, лущень та спричинений ними дискомфорт турбує багатьох дівчат, а особливо володарок чутливої шкіри. Вирішити її в холодну пору року здається надскладною проблемою, яку майже неможливо вирішити. Однак, такий спосіб існує.

2-етапна нічна маска від Medik8 забезпечує глибоку гідратацію шкіри завдяки інноваційному науковому підходу до дійсно тривалого зволоження. H.E.O. Mask колосально підвищує рівень вологи в шкірі, відновлює захисний бар`єр шкіри, запобігає трансепідермальній втраті води та утримує гідратацію до 72 годин.

H.E.O. Mask — це двохетапна нічна маска, в основі якої три ключові компоненти зволоження: гідратори, емолієнти, оклюзиви. «Ці три компоненти в оптимально потужному співвідношенні — наше довгоочікуване рішення для проблем сухості й зневоднення шкіри», — зазначає Деніел Айзекс, директор департаменту досліджень і розробок Medik8.

Всі три компоненти мають досконало вивірене співвідношення, що забезпечує синергетичну взаємодію для найкращих результатів: маска H.E.O. Mask гарантує глибоку гідратацію, живлення, пружність й м’якість шкіри, захист від втрати вологи. Вона огортає шкіру й дарує приємні миттєвості піклування про себе.

Експерти бренду поєднали  три ключові компоненти зволоження в бездоганно вивіреному співвідношенні. Ця комбінація відновлює належний рівень вологи в сухій і зневодненій шкірі.

Як і всі інші формули Medik8,  H.E.O. Mask на 100% веганська й не тестується на тваринах. Також цей продукт некомедогенний, не містить ароматизаторів та ультраніжний до всіх типів шкіри.

Гідратори

Притягують вологу з нижніх шарів шкіри й навколишнього середовища в роговий (верхній) шар шкіри. Забезпечують гідратацію шкіри, підтримують її текстуру. До гідраторів належать: гіалуронова кислота, гліцерин, сечовина. 

Емолієнти

Ліпіди, ідентичні ліпідам шкіри, вони легко проникають через ліпідний бар’єр шкіри й заповнюють всі його прогалини. Таким чином емолієнти мінімізують трансепідермальну втрату вологи і зберігають гідратацію верхніх шарів шкіри. До емолієнтів належать кераміди й сквалан.

Оклюзиви

Великі молекули, що утворюють на поверхні шкіри додатковий захисний шар, який посилює природний захист шкіри та запобігає втраті вологи. В формулі використовується диметикон — він затримує вологу, але не заважає шкірі дихати.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали