Як зробити так, щоб макіяж не забивався у зморшки

7 правил від зіркової української візажистки

Макіяж, який забивається у зморшки, виглядає дуже неохайно та миттєво знижує рівень впевненості у собі. Celebrity makeup artist та засновниця бренду Antonova Beauty Альона Антонова склала докладну інструкцію, яка допоможе зробити макіяж бездоганним.

Багато дівчат не користуються косметикою з переконань, що вона підкреслить лінії та зморшки на обличчі. Насправді, якщо ваш макіяж створює неприємності, швидше за все, ви наносите невідповідну косметику, неправильним способом, неправильну кількість і не познайомилися зі своєю шкірою, особливостями та типажем обличчя.

1. Перше, що я рекомендую, — це познайомитися із собою, визначити, яка у вас шкіра, але не з погляду косметології. Жирна, суха, нормальна, комбінована, чутлива — цього мало.

Вам варто розібратися, чи пориста у вас шкіра, чи примхлива вона, тонка або щільна, чи складно вам підібрати зазвичай тональну основу, наскільки активна міміка на обличчі.

Виходячи з того, яка у вас шкіра, потрібно підбирати тональний засіб. Щільній шкірі піде майже будь-який ступінь покриття, навіть частіше володарки такого типу шкіри воліють щільне і середнє покриття, а тонка чутлива шкіра, навпаки, віддає перевагу легкому або середній щільності покриттю.

Підбирати косметику слід виходячи не з того, «як потрібно» даному типу шкіри, а з того, який ефект ми хочемо отримати. Завжди бажано виходити з кінцевої точки з огляду на всі особливості. Наша мета: ми не хочемо, щоб макіяж забивався у зморшки.

2. Далі, зверніть увагу на текстуру та консистенцію самої косметики та її «фініш». Якщо ми говоримо про тон або консилер, то розділити їх можна на 2 групи: сухий матовий фініш та вологий пластичний фініш. І той, і той може забиватися у зморшки.

Важливо, щоб у ті місця, де у вас зазвичай забивається макіяж у зморшки чи консилер лягає не рівно, ви наносили невелику кількість продукту. Враховуємо особливості: сухий фініш фіксувати та припудрювати не обов`язково, пластичний фініш з вологим ефектом припудрити бажано, щоб продукт не переміщався зі складки в складку.

Один з найголовніших моментів: не наносите велику кількість продукту в ті зони, де є зморшки або дуже активна міміка.

3. Фіксація. Трохи вище я вже сказала, що важливо фіксувати макіяж, щоб продукт не «гуляв» по шкірі. При цьому матовий фініш фіксувати необов`язково.

4. Техніка. Звісно, кожен випадок індивідуальний. Але ось вам кілька варіантів, як уникнути скочування макіяжу. Наносите продукт потроху, вбиваючи пальцем, пензлем або спонжем, а в зоні активної міміки або зморшок одразу ж прибирати надлишки (вони точно скатаються і заб`ються в зморшки).

5. Кількість продукту. Завжди краще нанести трохи продукту, «утрамбувати» — це можна зробити спеціальним пензлем (ми для цієї техніки створювали спеціальні форми кистей) і «зафіксувати» пудрою.

6. Пудру фіксувати також потрібно спеціальною технікою. Інакше є можливість отримати некрасивий ефект перебору в макіяжі та нерівній шкірі. Ми імітуємо легкий рух, що вбиває, але уявляємо собі, що вбиваємо пудру пір`ячком.

7. Щільність продуктів. Чим щільніші продукти, тим охочіше вони скочуватимуться. Чим щільніші продукти — тим легше, акуратніше та делікатніше їх потрібно наносити.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали