Макіяж, який забивається у зморшки, виглядає дуже неохайно та миттєво знижує рівень впевненості у собі. Celebrity makeup artist та засновниця бренду Antonova Beauty Альона Антонова склала докладну інструкцію, яка допоможе зробити макіяж бездоганним.
Багато дівчат не користуються косметикою з переконань, що вона підкреслить лінії та зморшки на обличчі. Насправді, якщо ваш макіяж створює неприємності, швидше за все, ви наносите невідповідну косметику, неправильним способом, неправильну кількість і не познайомилися зі своєю шкірою, особливостями та типажем обличчя.
1. Перше, що я рекомендую, — це познайомитися із собою, визначити, яка у вас шкіра, але не з погляду косметології. Жирна, суха, нормальна, комбінована, чутлива — цього мало.
Вам варто розібратися, чи пориста у вас шкіра, чи примхлива вона, тонка або щільна, чи складно вам підібрати зазвичай тональну основу, наскільки активна міміка на обличчі.
Виходячи з того, яка у вас шкіра, потрібно підбирати тональний засіб. Щільній шкірі піде майже будь-який ступінь покриття, навіть частіше володарки такого типу шкіри воліють щільне і середнє покриття, а тонка чутлива шкіра, навпаки, віддає перевагу легкому або середній щільності покриттю.
Підбирати косметику слід виходячи не з того, «як потрібно» даному типу шкіри, а з того, який ефект ми хочемо отримати. Завжди бажано виходити з кінцевої точки з огляду на всі особливості. Наша мета: ми не хочемо, щоб макіяж забивався у зморшки.
2. Далі, зверніть увагу на текстуру та консистенцію самої косметики та її «фініш». Якщо ми говоримо про тон або консилер, то розділити їх можна на 2 групи: сухий матовий фініш та вологий пластичний фініш. І той, і той може забиватися у зморшки.
Важливо, щоб у ті місця, де у вас зазвичай забивається макіяж у зморшки чи консилер лягає не рівно, ви наносили невелику кількість продукту. Враховуємо особливості: сухий фініш фіксувати та припудрювати не обов`язково, пластичний фініш з вологим ефектом припудрити бажано, щоб продукт не переміщався зі складки в складку.
Один з найголовніших моментів: не наносите велику кількість продукту в ті зони, де є зморшки або дуже активна міміка.
3. Фіксація. Трохи вище я вже сказала, що важливо фіксувати макіяж, щоб продукт не «гуляв» по шкірі. При цьому матовий фініш фіксувати необов`язково.
4. Техніка. Звісно, кожен випадок індивідуальний. Але ось вам кілька варіантів, як уникнути скочування макіяжу. Наносите продукт потроху, вбиваючи пальцем, пензлем або спонжем, а в зоні активної міміки або зморшок одразу ж прибирати надлишки (вони точно скатаються і заб`ються в зморшки).
5. Кількість продукту. Завжди краще нанести трохи продукту, «утрамбувати» — це можна зробити спеціальним пензлем (ми для цієї техніки створювали спеціальні форми кистей) і «зафіксувати» пудрою.
6. Пудру фіксувати також потрібно спеціальною технікою. Інакше є можливість отримати некрасивий ефект перебору в макіяжі та нерівній шкірі. Ми імітуємо легкий рух, що вбиває, але уявляємо собі, що вбиваємо пудру пір`ячком.
7. Щільність продуктів. Чим щільніші продукти, тим охочіше вони скочуватимуться. Чим щільніші продукти — тим легше, акуратніше та делікатніше їх потрібно наносити.