Як вирішувати проблеми зі шкірою: омолодження, акне, пігментація

Велике інтерв`ю з експертом індустрії

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька поспілкувалася із засновницею варшавської клініки Beauty Clinic з 8-річною історією та величезним парком апаратів, де працює найбільша команда докторів у Польщі, — Alina Herhel про тренди догляду та найефективніші методи створення ідеальної шкіри.

Які тренди в antiage-індустрії будуть актуальними у 2023 році?

На сьогодні у тренді здорова, красива, продуктивна людина. Сучасна косметологія чудово працює в тандемі з апаратними та ін`єкційними технологіями — це і є поєднані методики. На внутрішній стан впливає все, що пов`язане з клітинною медициною — це фібробласти, екзосоми та навіть генна інженерія. Також до трендів можна віднести нормалізацію та утримання гормонального фону, роботу з дефіцитами та надлишком вітамінів і, звичайно ж, внутрішнє та психологічне здоров`я.

Поділіться своїми улюбленими омолоджувальними процедурами для шкіри обличчя та тіла.

Якщо ми говоримо про омолоджувальний ефект, то я однозначно вибираю ботокс, Radiesse, Sculptra, амінокислоти або екзосоми разом з RF-ліфтингом або SMAS-ліфтингом. Разом вони працюють як на поверхні шкіри, так і на більш глибоких рівнях. RF-ліфтинг також чудово омолоджує шкіру по всьому тілу. Більш легка та приємна процедура — апаратні масажі. Я вибираю німецьку якість Stratosphere, що забезпечує і ліфтинг, і тонус, і push up. Безумовно, абсолютно всі процедури мають проводитися за показаннями і тільки після рекомендації лікаря.

Як зрозуміти, що час вибирати омолоджувальні процедури для шкіри?

Починати робити записи на процедури до косметолога варто тоді, коли ви дивитеся на себе в дзеркало, і вам щось не подобається. Крім того, важливо профілактувати, тобто не чекати, коли щось не сподобається, а сповільнювати настання того віку, в якому ви виявите недоліки.

Назвіть найефективніші anti age догляди з пролонгованою дією.

Чекати тривалої дії, яскраво вираженого ефекту і результату від доглядових процедур, все-таки не варто. Основну роль цій справі грають апаратні та ін`єкційні процедури.

Якщо ж говорити про те, які компоненти догляду максимально активні і допомагають досягти стійкого ефекту при нанесенні на нашу шкіру — ферменти, ретинол і кислоти. Обов`язково включайте їх у щоденний skincare-раціон, якщо прагнете ідеальної шкіри.

Розкажіть, у чому полягає складність лікування акне.

На виникнення акне впливає безліч факторів, таких як гормональний фон, домашній догляд, психоемоційний стан людини, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, генетична схильність. Тому і підходити до лікування потрібно комплексно, і це велика системна робота і лікаря, і пацієнта.

Чи можна вилікувати акне раз і назавжди?

Акне — це хронічне рецидивне захворювання. І його рецидив залежить від великої кількості факторів, що відбуваються у житті того чи іншого пацієнта.

Які помилки в лікуванні акне припускаються найчастіше?

Займаються самопризначенням і самолікуванням, прислухаються до порад щодо догляду за шкірою від подружок, блогерів, мами та бабусі, чекають, що «само минеться», а також сподіваються на завершення перехідного віку або вагітності для порятунку від проблем. Крім того, багато хто вважає, що ефективно лікувати шкіру тільки чистками та пілінгами. І топова помилка — не звертатися до дерматолога-косметолога, а ходити до косметолога без вищої медичної освіти. Я не втомлююся повторювати: завжди просіть у свого експерта показати дипломи та відповідні сертифікати.

Як не допустити появи пігментації?

По-перше, починати використовувати SPF з раннього віку. Той пігмент, з яким ми вже боремося, вже проявився, а почав утворюватися вже давним-давно, набагато раніше, ніж ми можемо собі це уявити. Тому пігментація — це боротьба довжиною у життя. Також слід знати, що зміни гормонального фону, вагітність, приймання контрацептивів, спіралі — все це сприяє і впливає на утворення пігментації.

Які найнадійніші способи освітлення пігментних плям?

Спочатку потрібно визначити характер пігментації. Вона може бути поверхневою або глибокої. Є пігментація, яка максимально тяжко лікується, тому що вона пов`язана з певними порушеннями в організмі. Ефективні способи роботи з видаленням гіперпігментації — койєва кислота, гідрохінон, ретинол, холодні лазери. Однак, перш ніж починати їх застосовувати, потрібно звернутися до грамотного лікаря та з ним скласти план лікування.

Чи може тренд останніх років — масаж обличчя — позмагатися в ефективності з салонними методами омолодження?

Ні. Річ у тім, що, коли здійснюється активне тертя тканин під час усіх цих пластичних масажів протягом 30-40 хвилин, відбувається активна реакція клітини. Насправді розгладжування тканин відбувається внаслідок цього короткострокового набряку міжклітинного простору, який дає натягнутість і нібито допомагає усунути зморшки. Але вони завжди повертаються.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали