Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Як своєчасно оновлювати SPF-захист, якщо ви носите макіяж?

Топова помилка більшості дівчат

Провідні дерматологи не втомлюються повторювати всім нам: у денний час не забувайте періодично оновлювати на обличчі крем із SPF, частота нанесення безпосередньо пов’язана з кількістю сонцезахисного крему та інтенсивністю інсоляції.

Факт: нанесення крему з фактором UV-захисту лише вранці недостатньо для захисту обличчя на цілий день. У середньому найправильніше рішення в міських умовах — оновлювати шар крему з SPF кожні 2-3 години. Однак при цьому виникає цілком логічне запитання: «Як своєчасно оновлювати захист SPF, якщо я ношу макіяж?» Білі плями крему поверх тонального засобу, наприклад, будуть виглядати як мінімум дивно.

Beauty-редактор ELLE.UA Олена Бабіцька знайшла ідеальне рішення для таких випадків. Усе, що потрібно, — покласти в сумочку флакон з мінеральною пудрою SPF 40 від американських геніїв догляду з iS Clinical.

Вона оснащена зручним широким висувним пензлем, який забезпечує найлегше, невагоме захисне покриття від агресії ультрафіолету. Нею зручно користуватися в ресторані, машині чи просто посеред вулиці. Ця дрібнодисперсна пудра допомагає за секунди зменшити жирний блиск на обличчі, освіжити макіяж та вчасно захистити шкіру від агресії ультрафіолету.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали