Як прибрати комедони: 3 поради

Для бездоганно чистої шкіри

Починаючи з підліткового віку, коли відбуваються стрибки вироблення себуму в шкірі, у кожної дівчини з тією чи іншою інтенсивністю з’являються комедони. Просто кажучи, це пори, які сильно забилися шкірним салом, пилом, брудом та іншими міськими забрудненнями, а також засобами макіяжу. Найчастіше комедони з’являються на носі й у всій Т-зоні, а також можуть бути на щоках і лобі — усе залежить від типу шкіри та особливостей її функціонування в тій чи іншій кліматичній зоні.

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала 3 перевірених способи, які допоможуть вам позбутися комедонів. Головне правило після цього — підтримувати чистоту шкіри і не лінуватися очищати її двічі на день.

Мануальне чищення

Цей вид чищення обличчя найкраще проводити в салоні — так ви зможете не хвилюватися, що в процесі цілісність шкіри та крихкі судини будуть пошкоджені. Є також опція поєднати цей вид чищення з ультразвуковим, який відрізняється більшою делікатністю.

HydraFacial

Улюблена процедура всіх селебриті, які роблять її перед виходом на червону доріжку, — шкіра стає чистою одразу після першої процедури, пори очищаються, а макіяж лягає просто ідеально. Головна особливість HydraFacial у тому, що клієнт отримує цілий комплекс процедур усього за один сеанс: очищення, ліфтинг, омолодження, лікування, інтенсивне зволоження за допомогою запатентованих сироваток, а також оновлення шкіри завдяки дбайливій ексфоліації. HydraFacial також люблять називати процедурою обідньої перерви, адже її тривалість становить у середньому 40 хвилин (залежно від обраного протоколу), а це означає, що її можна пройти навіть під час перерви на роботі.

Девайси для очищення шкіри

Сьогодні у світі є сотні виробників спеціальних щіточок для глибокого очищення шкіри, і серед них є справді гідні. Наприклад, шведські супердевайси Foreo працюють на п’ять із плюсом. Виробник пояснює, що за рахунок звукових пульсацій T-Sonic пори відкриваються, сприяючи виведенню комедонів та надлишків себуму на поверхню.


Реклама

Популярные материалы

У Sakebar by Nobu відбудеться чайна церемонія до Дня святого...


Найбільш трендові окуляри 2023 року


Куди звертатися, якщо ви пережили сексуальне насилля


Читайте також
Популярні матеріали