Як правильно приймати ванну з магнієвою сіллю

Для детоксу, зняття нервової напруги та відрощування волосся

Ванна з магнієвою сіллю — оздоровчий SPA-ритуал, який нескладно повторити в домашніх умовах. Епсомську сіль уперше було видобуто у мінеральному джерелі англійського міста Епсом — саме тому її почали називати англійською. Крім магнію в цій солі містяться також сірка, вода та кисень. Цей коктейль робить магнієву сіль одним з найважливіших елементів антистрес-рутини: такі ванні роблять у санаторіях та на SPA-курортах.

За рахунок вмісту магнію оздоровчі ванни благотворно впливають на роботу серця, нервової системи, значно покращують якість сну та знімають м’язову напругу. До речі, за останню здатність магнієві ванні люблять професійні спортсмени та адепти фітнесу — вони чудово допомагають зняти крепатуру після інтенсивних тренувань.

Є два види магнієвої солі: англійська (сульфат магнію) та бішофіт (хлорид магнію). Вони обидві не тільки допомагають розслабитися після напруженого робочого дня, але також сприяють схудненню, виведенню токсинів та зайвої рідини з організму, нормалізують роботу сальних залоз, покращують кровообіг, перешкоджають розвитку варикозного розширення вен і навіть зміцнюють волосяні цибулини — варто взяти на замітку всім, хто відрощує локони як у Рапунцель.

Як правильно приймати ванну з англійською сіллю?

Наповніть ванну водою, температура якої не перевищує 40 градусів.

Додайте 400-500 г солі у воду.

Після повного розчинення солі додайте 10-15 крапель вашої улюбленої ефірної олії. Якщо хочете розслабитися, найкраще обирати олії лаванди та розмарину.

Зануртеся в теплу воду, в ідеалі не вище лінії серця.

Таймінг прийому оздоровчої ванни з магнієвою сіллю  15-20 хвилин.

Після прийняття ванни приготуйте трав’яний чай: продовжити процеси очищення допоможуть чебрець, корінь солодки, безсмертник, ромашка, шавлія, кропива, собача кропива, корінь валеріани, шишки хмелю, шипшина, календула, звіробій, глід. Для посилення детокс-ефекту додайте в чашку із чаєм мед, лимон та яблучний оцет.


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали