Як правильно очищувати шкіру від забруднень

Що обрати: гель, пінку чи молочко?

Протягом дня наша шкіра піддається впливу численних забруднень — це пил, макіяж, надлишок шкірного сала, відмерлі клітини тощо. Накопичуючись на поверхні, вони заважають шкірі нормально дихати. Поступово ці токсини погіршують бар’єрну функцію шкіри, стають причиною її тьмяності та пришвидшеного старіння.

Очищення обличчя є ключовим етапом комплексного домашнього догляду для забезпечення належного оновлення та регенерації клітин. Цей етап покращує абсорбцію засобів для догляду за шкірою надалі. Щоб мати здорову, збалансовану та сяйнисту шкіру, її необхідно обережно очищати засобами, адаптованим до вашого стану дерми.

Сучасний косметичний ринок пропонує широкий вибір товарів: пінки, молочко, бальзами, гелі, міцелярна вода та багато іншого. Кожен засіб має свої особливості. Завдяки науковому підходу Biologique Recherche створили молочко для очищення, адаптоване до кожного стану шкіри, щоб не пошкодити епідерміс і його гідроліпідну плівку.

Використання очищувального молочка у догляді за обличчям — це запорука чудової толерантності шкіри без сухості та подразнення. Експерти бренду запевняють: ідеальний спосіб делікатного очищення полягає саме у використанні молочка. Воно ніжно видаляє забруднення на шкірі, зберігає гідроліпідну плівку та забезпечує необхідне зволоження.

Як це працює?

Очищальне молочко — це емульсія, що складається з водної та масляної фаз. Формула водної фази складається з води, гліколів та зволожувальних компонентів, а масляна фаза містить ліпіди, роль яких полягає в захисті гідроліпідної плівки від агресивних зовнішніх факторів, підтримці балансу вологи та збереженні бар’єрної функції епідермісу. Також ліпіди м’яко видаляють сліди шкірного сала, забруднення та макіяж.

Biologique Recherche розробили 4 типи очищувального молочка, що адаптовані до кожного стану шкіри:

LAIT DERMO-S (Новинка) — молочко для чутливої шкіри;
LAIT S.R. (Замість Lait U) — молочко для комбінованої та/або себорейної шкіри;
LAIT E.V. — молочко для зневодненої, аліпідної та зрілої шкіри;
LAIT VIP O2 — молочко для тьмяної шкіри, що страждає від нестачі кисню та піддається зовнішнім забрудненням.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали