Як правильно доглядати за натуральними нігтями

Важливі нюанси для їхньої краси, міцності та сяяння

Сьогодні все більше дівчат віддають перевагу «оголеним» нігтям — без лаку та в принципі без будь-якого покриття. Це означає, що догляд за ними також має змінитися.

Про те, як правильно доглядати за натуральними нігтями, щоб вони були здоровими та сяючими, ELLE.UA розповіла засновниця та креативний директор мережі MVK, експерт індустрії з досвідом понад 15 років Вікторія Колодій:

Правильний догляд за натуральними нігтями має таке ж важливе значення, як регулярні візити до стоматолога, косметолога та інших спеціалістів. Це звичка, яку необхідно виробити, бо вона насамперед стосується турботи про здоров’я. Естетика у цьому процесі — доповнення. 

Серед основних ознак здорових нігтів — рівна нігтьова пластина, її природний глянець і ніжно-рожевий колір, відсутність деформацій, рівномірні та яскраво виражені лунки напівмісяцем. 

Турбота про нігті та підтримка їхнього здорового вигляду передбачає комплекс заходів. Регулярні візити в салон до компетентного спеціаліста з манікюру та доглядові процедури (система IBX, японський манікюр) мають доповнюватися beauty-рутиною в домашніх умовах з використанням відповідних засобів. Регулярність візитів до спеціаліста з манікюру визначається за потребою та в кожному індивідуальному випадку різниться: є категорія жінок та чоловіків, які роблять манікюр з інтервалом у тиждень/10 днів, є і ті, кому необхідно робити цю процедуру раз на два тижні. 

У процесі вибору доглядової лінійки не варто керуватися принципом самопризначення. Необхідно консультуватися з фахівцем, який надасть рекомендації з огляду на поточний стан нігтів і допоможе зупинити вибір на ефективних засобах та правильно укомплектувати персональну лінійку для домашнього догляду. Є безліч брендів nail-продукції з лікувальними властивостями. Серед широкого асортименту важливо знайти «свої» засоби. Вкрай потрібно звертати увагу на склад, у якому мають бути вітаміни, мінерали, рослинні екстракти та олії. 

Я особисто віддаю перевагу американським виробникам, лінійки яких представлені позиціями, що мають своє цільове призначення та діють з метою усунення конкретної проблеми: включають універсальні та лікувальні формули з догляду за чутливими, м’якими, сухими і схильними до ламкості нігтями. Обираючи лікувальне покриття, необхідно звертати увагу на оригінальний склад компонентів. Важливо, щоб у складі не було формальдегіду та інших шкідливих компонентів. Зважайте на засоби, що містять кальцій, протеїни пшениці, кератин, вітаміни E та F (усе, що необхідно для здорових і міцних нігтів без розшарування). Завдяки цим компонентам відновлюється нігтьова пластина, вирівнюється поверхня, укріплюються нігті, пришвидшується їхній ріст. 

Варто відзначити, що протеїн пшениці в комплексі з кальцієм забезпечує твердість і міцність нігтьової пластини. Важливим етапом також є догляд за шкірою навколо нігтя, яку потрібно зволожувати, живити та захищати від негативної дії зовнішніх факторів за допомогою крему / гелю для шкіри, масла для кутикули. 

Нігті — це віддзеркалення стану нашого організму. Саме тому, щоб забезпечити їм здоровий вигляд, потрібно дбати і про здоров’я організму в цілому. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали