Як потрібно вмиватися вранці, щоб шкіра була здоровою та красивою

Правила очищення обличчя після сну та найкращі делікатні клінзери

Чи потрібно вмивати обличчя вранці? Чи можна вранці вмиватися просто водою? Потішно, але про такий, здавалося б, банальний ритуал, як умивання обличчя, експерти не мають єдиної думки. Провідні дерматологи розділилися на два табори, що воюють між собою. Перші стверджують, що очищати шкіру обличчям вранці — базове правило для кожної дівчини, яка поважає себе.

Чи потрібно вмивати обличчя вранці?

Чи можна вранці вмиватися просто водою?

1. Бажано вмиватися не простою водою, а за допомогою делікатних засобів для очищення. Річ у тому, що шкіра забруднюється навіть у закритому приміщенні — на неї щомиті осідають пил, бруд та бактерії.

2. Шкіра регулярно виділяє піт та себум, які потрібно вчасно видаляти. Ранок одразу після того, як ви прокинулися, — не виняток.

3. Під час сну в клітинах відбуваються природні процеси детоксу та виведення токсинів назовні. Видалити їх уранці — beauty-завдання №1.

Інші експерти вважають, що під час сну шкіра активно відновлюється. А до ранку її верхній шар подібний до непробивного щита, який надійно захищає її від пошкоджень і агресивних факторів навколишнього середовища. Змиваючи його, ми втрачаємо левову частку захисного бар’єра епідермісу.

Чим вмиватися вранці?

Як правильно мити обличчя вранці?

Інсайдери зі стажем радять прислухатися до своїх відчуттів та очищати шкіру вранці спеціальними засобами, якщо ви відчуваєте потребу в цьому. Наприклад, після переїзду та перельоту, у період посилення активності сальних залоз та забрудненого повітря.

Факт: у власниць сухої та схильної до жирності шкіри відчуття відрізнятимуться, а кількість очищувальних ритуалів може не збігатися.

Однак є загальне правило вмивання, яке говорить: вмиватися потрібно не холодною або гарячою, а теплою водою. І звичайно ж, якщо у вас у пріоритеті збереження гідроліпідного балансу та здоров’я шкіри, не варто економити на очищувальних засобах.

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька зібрала варіанти продуктів, які вирізняються найніжнішою і при цьому ефективною очищувальною дією.

1. Безсульфатний універсальний гель Molecular Silk Amino Hydrating Cleanser від Allies Of Skin з рН 5,5. Завдяки антиоксидантам, фосфоліпідам, поживним та зволожувальним компонентам, таким як амінокислоти шовку, гіалуронова кислота, олія моринги та соняшнику, засіб одночасно видаляє забруднення та макіяж, доглядає шкіру, захищає, відновлює здорове сяйво. Ніякого лущення, дискомфорту чи відчуття стягнутості!

2. Очищувальна емульсія для чутливої шкіри Rejudicare Purecleanse діє м’яко, але ефективно. Її унікальна формула не лише дозволяє очистити шкіру обличчя, а й забезпечує повноцінну підготовку до подальшого комплексного догляду. У складі працює екстракт морських протеобактерій, який інтенсивно живить шкіру та має потужну протизапальну дію.

3. Очищувальна сироватка W Cleansing Serum від Majesta просто ідеальна для тих, хто скаржиться на гіперчутливість, сильну сухість або холодову алергію. Вона не піниться, видаляє макіяж, поверхневий бруд та жир, не порушуючи цілісність гідроліпідної мантії. Усі адепти якісного та безпечного догляду оцінять те, що цей продукт не містить спирту, барвників, мінеральної олії, парабенів, смол та консервантів.

4. Поживний молочний гель HoliFrog Tashmoo Water Lily Nourishing Milky Wash з екстрактами водних рослин з перших секунд нанесення заспокоює запалення, зволожує шкіру та забезпечує почуття комфорту. Усі забруднення з поверхні шкіри видаляються за допомогою особливого поєднання рослинних екстрактів. Адепти натурального догляду будуть зачаровані!


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали