Як підібрати SPF-крем під тип шкіри

Детальний beauty-гід

Літо в самому розпалі, тому якраз час вибрати сонцезахисний крем, який не тільки буде працювати як щит від агресії ультрафіолету, але й потоваришує з вашим типом шкіри.

Для того щоб це зробити, потрібно безпомилково визначити свій тип шкіри. Насамперед необхідно провести очищення шкіри. Умийте обличчя звичним засобом і промокніть його рушником. Протягом наступної години не наносьте на шкіру косметичні продукти та не піддавайте її активним впливам зовнішнього середовища. Потім прикладіть до обличчя суху серветку і притисніть її на 20-30 секунд.

Тепер настав час оцінити її стан: якщо на серветці відсутні сліди виділення шкірного жиру — ваша шкіра суха; видимий жирний слід по всій площі — у вас жирна шкіра; сліди в Т-зоні (чоло, ніс та підборіддя) — комбінована.

Якщо у вас суха шкіра, сміливо вибирайте щільні кремові текстури та формули, які зволожуватимуть її протягом дня. Дуже хороший антиоксидантний захисний крем з рослинними стовбуровими клітинами SPF 30 від найвідомішого бренду органічної косметики Madara. На підтримку гідроліпідної мантії та антиоксидантний захист у ньому працюють алое вера, олія насіння малини та вітамін Е.

Для жирної та комбінованої шкіри вибирайте SPF у форматі спрею або сонцезахисний крем із флюїдною текстурою, який не перевантажуватиме її. Новий сонцезахисний флюїд із SPF-захистом 30+ та PA+++ від українського бренду Mola саме такий. Він не залишає білих слідів на поверхні шкіри, за секунди всмоктується і дозволяє легко нашаровувати поверх, наприклад, тональний крем.

А органічний сонцезахисний спрей з рівнем захисту SPF 50 Solar Tea Bio від Bema Cosmetici з мінеральними фільтрами підходить для чутливої та дуже світлої шкіри або для першого перебування на сонці. Він не перешкоджає природному потовиділенню, зовсім не пахне й однаково добре підходить і для обличчя, і для тіла.

Для занять спортом для всіх типів шкіри підійде крем у форматі стика із SPF 50. Його дуже зручно носити у спортивній сумці та оновлювати захист від сонця, особливо якщо ви віддаєте перевагу тренуванням на відкритому повітрі.

А щоб зменшити жирний блиск шкіри або освіжити макіяж, покладіть у свою сумочку невагому сонцезахисну пудру від американських геніїв догляду з iS Clinical.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали