Як намалювати ідеальні стрілки: 7 секретів

Поради, які будуть корисні й новачкам, і гуру макіяжу

Всі дівчата діляться на тих, хто не вміє малювати стрілки, і тих, хто може це робити буквально на ходу, майже не дивлячись у дзеркало. Якщо ви належите до першої групи, вам варто запастися терпінням і почати регулярно тренуватися, щоб «набити» руку. По-перше, визначтеся, чим ви малюватимете — олівцем або лайнером. По-друге, запам`ятайте декілька правил, які значно полегшать процес навчання.

1. Малюйте стрілки за хорошого освітлення, щоб було видно всі похибки.

2. Виводьте стрілки, дивлячись у дзеркало. Тоді лінія не буде деформуватися при відкритих очах через складку повік.

3. Якщо ви не впевнені у формі стрілки, спробуйте спочатку намалювати її світлим олівцем. У разі невдачі лінію можна буде легко стерти.

4. Щоб зробити хвостик чіткішим і акуратнішим, скористайтеся спеціальним пензлем з рівним або косим зрізом і тінями-підводкою з баночки. Похибки можна підкоригувати ватною паличкою, змоченою у засобі для зняття макіяжу.

5. Починайте малювати лінію стрілки від середини повіки до місця, де контур вій закінчується, а потім від внутрішнього куточка ока до центру. Засіб більш психологічний, адже, щоб сконцентруватися на такому копіткому процесі та намалювати рівну лінію, потрібна певна кількість часу. Від центру ока стрілка може почати розширюватися, не страшно, якщо рука здригнеться, можна просто трохи потовщити лінію.

6. Малюючи стрілки, розтягніть повіку, щоб вирівняти рельєф шкіри, тоді лінія вийде рівною.

7. Щоб макіяж очей тримався довше, перед роботою нанесіть спеціальну базу під тіні, яка абсорбує надлишок себуму та розгладить мікрорельєф.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали