Як лікувати складні стани шкіри: ознаки старіння, запалення, кільця Венери

Рішення для противників ін`єкцій

Сьогодні тенденції beauty-індустрії націлені не на маскування проблем під шарами тональних основ, консилерів, а на природне відновлення шкіри. Здоровий блиск, злегка помітний рум’янець, відновлений тургор, — пріоритет лікарів, які працюють на результат та готові кидати виклик найскладнішим патологіям шкіри. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька дізнавалася у лікарки-дерматологині, сертифікованої косметологині DMK Ukraine Діани Канж про те, чи дійсно можливо зробити шкіру бездоганною.

На яких основних принципах ґрунтується філософія системи DMK MD? 

DMK MD — це насамперед про комплексну підтримку здоров’я шкіри завдяки вдосконаленим формулам з бездоганною якістю сировини. Система препаратів націлена на природне відновлення гомеостазу, тобто здорове функціонування шкіри, і на нормалізацію мікробіому та його подальший захист. 

Чому підтримка гомеостазу шкіри така важлива та які основні причини й наслідки його дисфункції?

Гомеостаз — здоровий стан усіх систем організму, за якого основні фізіологічні функції залишаються сталими. У контексті здоров’я шкіри — це належне оновлення клітин епідермісу, відповідний рівень гідратації, злагоджена робота антиоксидантних систем, збалансований мікробіом, стійкі захисні функції шкіри від зовнішнього негативного впливу, зокрема UV-випромінювання. 

Здоровий гомеостаз — гарантія підтримки молодості шкіри. Натомість порушення в ендокринній, травній та нервовій системах, довготривалі запальні процеси в шкірі, негативний вплив зовнішніх факторів можуть стояти на заваді належного гомеостазу. Відтак шкіра стає подразненою, клітини не здатні протистояти оксидативному стресу, порушується мікробіом, а на обличчі ці процеси відбиваються у вигляді передчасного старіння з помітними зморшками, втратою чітких контурів обличчя, навислою шкірою на повіках.

Які формули DMK MD лежать в основі лікування вікових змін шкіри?

Крем TransGenesis — препарат для зменшення зморщок, покращення тургору шкіри та ефективного ліфтингу. Формула м‘яко відлущує ороговілі клітини, зміцнює епідермальний бар‘єр, має велику кількість пептидів у складі, що впливають на природний синтез колагену.

Разом з кремом рекомендую використовувати емульсію Wetter Than Watter, що забезпечує миттєве й глибоке зволоження шкіри. Формула зменшує запалення, регенерує шкіру та зміцнює її імунітет. 

Незамінною в системі домашніх призначень є сироватка FirMatrix, ефект якої подібний до дермального філера. Ця формула за декілька застосувань здатна перенести пацієнта мінімум на 5 років назад, адже помітно відновлює об’єм тканин, покращує гідратацію шкіри та створює матрицю необхідних для шкіри вітамінів, мінералів для підтримки належного стану клітин. Це однозначно метч з першого нанесення!

А для шкіри навколо очей раджу використовувати Eye Web — формулу, розроблену на основі технології фітосуспензії, яка створює невидиму павутину, тонізуючи та підтягуючи шкіру. Eye Web миттєво насичує шкіру поживними речовинами та освітлює. Щоразу отримую захоплені відгуки пацієнтів, які почали користуватися цими препаратами. 

Нерідко роки залишають відбиток не лише на обличчі, а й у зоні шиї та декольте: з’являються так звані кільця Венери. Скажіть, чи є ефективні методи відновлення шкіри в цій ділянці? 

Звісно! Найкращих результатів можна досягнути завдяки комплексному підходу. Для пацієнтів, які звертаються з таким запитом, я призначаю курс ферментної терапії в різних комбінаціях: класичну з Enzyme Masque #1, з  Enzyme Masque #2 — або виконую потрійну ферментну терапію. Так вдається одночасно попрацювати з якістю шкіри шиї. А в систему домашніх препаратів я призначаю формулу Elevate. Цей ліфтинг-крем стимулює синтез колагену, а завдяки термогенному ефекту розширює мікрокапіляри та приводить в тонус відповідні м’язи.

А чи існує дієвий метод для захисту шкіри від передчасного старіння? 

Системне використання препаратів з SPF-фактором — один з основних та найбільш надійних методів захисту. Раджу завжди мати у своїй косметичці SatinScreen (SPF 40). Цей легкий мінеральний сонцезахисний крем ідеально підходить для щоденного застосування та ефективно захищає від UVA- та UVB-променів. Також завдяки натуральним компонентам у складі препарат глибоко живить та зміцнює шкіру. Вважаю, що це must-have препарат на весняно-літній сезон пацієнтам абсолютно з будь-яким типом шкіри. 

Нині поняття здорового мікробіому фігурує в численних банерах та блогах косметологів: у чому його феномен та який механізм функціонування?

Мікробіом — ніби окрема екосистема шкіри, що складається з різноманітних мікроорганізмів: бактерій, грибків, вірусів. В основі здорового мікробіому — баланс корисних та водночас патогенних мікроорганізмів. І феномен полягає в однаковій підтримці усіх штамів мікроорганізмів, які є унікальним для кожної людини.

Важливо розуміти, що серед основних причин порушення мікробіому — шкідливі звички, стрес, незбалансоване харчування, погані екологічні умови, постійне використання антибіотиків, травматизація шкіри агресивними скрабами, чистками обличчя. 

У такому випадку шкіра стає подразненою та дуже чутливою й потребує особливого підходу до лікування. 

Які формули ви призначаєте пацієнтам для захисту й відновлення мікрофлори шкіри?

Я призначаю формули що містять пре- та пробіотичні комплекси, а саме систему препаратів Enbioment: Enbioment Cleanser, Enbioment Serum, Enbioment Mist, яка націлена на підтримку та відновлення мікробіому. Формули містять органічні компоненти, що заспокоюють запалення та допомагають оптимальній підготовці шкіри  як середовища розвитку корисних мікроорганізмів. 

Додатково призначаю сироватку Beta Gel для покращення імунітету шкіри, препарати Foamy Lift Masque та Exoderma Peel для ферментотерапії в домашніх умовах.

 Діано, чи існують видимі ознаки шкіри, якій показані препарати  DMK MD?

Це пацієнти з атопічним або ж себорейним дерматитом, екземою, акне, розацеа — тобто із захворюваннями шкіри, в патогенезі яких є розмноження грибків та бактерій. Також це пацієнти з ознаками фотостаріння, еластозу, гіперпігментації, з віковими змінами шкіри.

Вважаю DMK MD однією з найбільш універсальних та досконалих систем у лікуванні найскладніших патологій шкіри, яку кожен лікар повинен мати в кабінеті. 

Записуйтеся на консультацію до сертифікованих косметологів та клінік DMK у вашому місті за посиланням. 


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали