Як користуватися патчами для зони навколо очей

Правила поводження з незамінним beauty-засобом

Попри те що сьогодні beauty-бренди змагаються у винахідливості, виробляючи патчі для живота, стегон і грудей, найпопулярнішими залишаються патчі під очі. Адже вони гарні і як SOS-засіб, і як догляд із пролонгованою дією: швидко зволожують шкіру, роблять її пружнішою, а за деякий час стирають сліди втоми й припухлості під очима.

Як вибрати патчі під очі

Патчі відрізняються один від одного за складом і проблемою, з якою вони мають впоратися. Ефект помітний після першого ж застосування і стає постійним при регулярному використанні. 

Є патчі зволожувальні, розгладжувальні, живильні, а також дренувальні (від набряків). Хочете позбутися синців під очима — шукайте у складі кофеїн, прибрати набряки та глибоко зволожити — гіалуронову кислоту.

Якщо ж необхідно розгладити дрібні мімічні зморшки, вибирайте патчі на основі колагену, пептидів і антиоксидантів.

Для зняття втоми використовуйте патчі на основі пантенолу та ефірних олій.

как часто можно использовать патчи

Прозорі патчі MD Restoring Eye Masks від Image Skincare

Як правильно користуватися патчами, знають далеко не всі.

Як часто можна використовувати патчі під очі

Патчі під очі можна використовувати щодня, якщо ви хочете мати вигляд на мільйон не тільки з особливих приводів. Щоденне застосування патчів зробить шкіру відпочилою, сяйнистою і гладкою. Якщо у вас немає можливості використовувати патчі під очі так часто, 2-3 рази на тиждень забезпечать накопичувальний ефект.

Є три правила, як правильно використовувати патчі під очі, щоб ви отримували максимум користі від застосування обожнюваного кореянками засобу.

3 правила, як правильно використовувати патчі під очі

  1. Якщо ви летите літаком і у вас немає можливості зняти макіяж, не варто користуватися патчами під очі. Залишати їх можна тільки на попередньо очищеній, сухій шкірі — в іншому разі поєднання інгредієнтів косметики та компонентів у просоченні патчів може дати непередбачувану реакцію на шкірі, спричинивши подразнення, почервоніння або алергічну реакцію.
  2. Перед тим як користуватися патчами, зробіть легкий масаж делікатної зони навколо очей, постукуючи кінчиками пальців по орбітальній кістці, або зробіть кілька вправ із практики фейсбілдингу — ці прості дії покращать циркуляцію та допоможуть корисним інгредієнтам патчів працювати на повну силу.
  3. Після використання і зняття патчів через 15-20 хвилин або наступного ранку (наприклад, патчі з мікроголками зазвичай залишають на всю ніч) не варто змивати залишки засобу водою — краще легкими поплескуваннями розподіліть їх по шкірі.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали