Wow-ефект: свічка, яка створить затишок та покращить настрій

За лічені хвилини

У похмурі зимові будні всім нам хочеться хоча б ненадовго відволіктися від новин та непростих роздумів про майбутнє. Способів релаксації інсує безліч, але справді дієві можна порахувати на пальцях однієї руки. Серед них — запалення ароматичних свічок. В цьому випадку дуже важливо правильно підібрати аромат, тому що саме він і є запорукою створення хюгге. 

«Хюгге» походить від норвезького слова, що означає добробут, затишок. Сьогодні інтерес до нього у всьому світі зростає. Журналісти подорожують Данією у його пошуках, в одному з коледжів Великобританії викладають курс датського хюгге, по всьому світу з`являються пекарні, магазини та кафе в стилі хюгге.

Ідеально втілити цю філософію вдалося генію ароматів Францису Куркджану. Завдяки культовому аромату свічки Mon beau Sapin від Maison Francis Kurkdjian ви здійсните прогулянку зимовим, засніженим лісом. Відома ароматична свічка Mon beau Sapin вбрана по-святковому: вишуканий лакований декор втілює чари свят, а деревний та злегка хвойний аромат нагадує запах ялинки. Приблизний час горіння мінерального воску у цій свічці складає приблизно 40 годин — вам вистачить її до появи перших ознак весни!


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали