Топові продукти для швидкого омолодження шкіри обличчя у косметолога

Поради, як вибрати ефективний anti-age метод

Практично кожна дівчина після 25 років починає вперше замислюватися над тим, щоб призупинити механізми старіння. А догляд за шкірою після 40 років для багатьох здається великим челенджем, впоратися з яким вдається рідкісним голлівудським селебріті — Джей Ло, Вікторії Бекхем, Моніці Беллуччі, Дженніфер Еністон, Сальмі Хайєк, Демі Мур, Хеллі Беррі та іншим красуням. У чому ж їхній секрет?

Грамотно підібраний домашній догляд, безперечно, має певний вплив. Але для вирішення глобальних завдань — як, наприклад, птоз, глибокі лінії та зморшки, втрата пружності, гіперпігментація та тьмяний колір обличчя, — одними лише кремами та сироватками не обійтися.

У разі, якщо вам потрібне якісне омолодження шкіри, яке працюватиме в моменті, а також пролонговано, варто вдатися до допомоги салонних процедур. Насправді одне з найчастіших питань, які чують косметологи: «Яка процедура дасть швидкий видимий anti-age результат?» Але наважитися на щось конкретне, коли косметолог пропонує десятки різних варіантів, досить складно. Сьогодні омолодження обличчя за допомогою ін`єкцій полінуклеотидів вважається одним із найприродніших та найефективніших способів — власне, саме його дуже часто обирають селебріті з А-списку, якщо на них чекають знімання або важливий захід із червоним хідником. 

Полінуклеотиди — це фрагменти ДНК лосося, дуже схожої на ДНК людини, які мають дуже потужні регенерувальні та протизапальні властивості. Вони допомагають відновлювати пошкоджені клітини шкіри, стимулюють вироблення колагену. Застосування полінуклеотидів дає можливість не просто призупинити процеси старіння, а й повернути нашій шкірі молодість. 

На сьогодні є багато подібних препаратів. Одним з найкращих серед них, який в останній час набуває популярності в Європі та все частіше застосовується європейськими спеціалістами, є полінуклеотиди Ameela® (Великобританія).

Ameela® — це в’язкопружний гель для внутрішньошкірних ін’єкцій на основі природних полімеризованих полінуклеотидів (PDRN). Він відновлює шкіру зсередини, запускає механізми самовідновлення. Маючи імуномодулювальний і відновлювальний ефект, Ameela® стимулює процеси регенерації, посилює синтез еластину і колагену, здійснює протизапальну дію. Внаслідок чого він успішно заповнює зморшки, робить шкіру пружною та еластичною, зволожує її та захищає від вільних радикалів, усуває набряки та темні кола під очима, а також нейтралізує негативний вплив ультрафіолету, допомагає у лікуванні пігментації, постакне та куперозу, покращує стан волосся. 

Ameela призводить до гістологічної зміни фібробластів, остеобластів, адипоцитів, а також інших структур тканини — таким чином, відбувається біоструктурування у всіх тканинних шарах, зокрема у кістковому, м`язовому і жировому. Це забезпечує швидкий результат — ліфтинг та покращення структури шкіри ви помітите вже після першої процедури.

Препарати Ameela® біосумісні, біорозкладні та абсолютно безпечні. ДНК лосося, яка використовується в полінуклеотидах даного бренду, має високий ступінь очищення та не містить інших компонентів, таких як білки, які можуть викликати імунну відповідь.

Препарат Ameela працює у напрямах:

1. Зволоження шкіри, яке досягається внаслідок активації синтезу гіалуронової кислоти, а також наявності в полінуклеотидах гідратуючих властивостей.

2. Антиоксидантного впливу шляхом здатності адсорбувати та нейтралізувати вільні радикали.

3. Відновлення шкіри, яке відбувається внаслідок стимуляції процесів регенерації та репарації клітин. Саме полінуклеотиди активують рецептори, які відповідальні за утворення нових кровоносних судин, а також створюють середовище для відновлення пошкоджених тканин, що сприяє природній регенерації.

4. Боротьба з пігментацією, що відбувається шляхом зниження синтезу меланіну в клітинах.

5. Лікування волосся внаслідок стимуляції метаболізму та регенерації різних клітинних структур, поліпшення стану шкіри голови та волосяних фолікулів. Також препарат сприяє зростанню волосся та допомагає боротися з алопецією та випадінням.

Полінуклеотиди Ameela® — справжні супергерої, які працюють на ефективне збільшення пружності та еластичності, видиме відновлення, регенерацію пошкоджених тканин, яскравий ліфтинг-ефект, вирівнювання кольору обличчя і мікрорельєфу шкіри, зменшення пігментації та запалень. Всі ці ефекти виникають практично відразу після процедури, а в разі комплексного підходу зберігаються досить тривалий час.Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали