5 головних помилок у новорічному макіяжі

Яких припускається кожна з нас

Ексклюзивно для ELLE.UA відома українська візажистка з 10-річним стажем Дар’я Діброва розповіла, як зробити ефектний макіяж на Новий рік — 2023 та не припуститися найпоширеніших помилок:

Новий рік — свято, до якого ми готуємося заздалегідь і дуже ретельно. Купляємо подарунки, новорічні прикраси, нове вбрання. Також дуже важливо продумати завчасно свій новорічний образ, у тому ж числі й макіяж. Щоб він виглядав розкішно цілу ніч, розберемо 5 головних помилок у новорічному макіяжі. Усі ці прості поради зроблять ваш новорічний образ бездоганним!

1. Надто щільний тональний крем. Уникайте щільних текстур, а якщо тональний доволі щільний, але стійкий, нанесіть його тоненьким шаром вологим спонжем чи м’яким пензлем. Тоді макіяж виглядатиме «живим» і водночас буде дуже стійким. 

2. Обирайте стійкі продукти для очей. Під тіні обов’язково нанесіть базу або кремові тіні: вони забезпечать стійкість макіяжу, а колір тіней буде виглядати більш насиченим. Також олівець для очей раджу обрати гелевий — він підійде як для стрілки, так і для слизової. Така формула забезпечить стійкість макіяжу очей.

3. Дуже поширеною є помилка, коли мейкап не відповідає образу. Якщо ви обрали романтичний образ, тоді уникайте яскравого макіяжу очей і зробіть більш натуральний мейкап. Якщо хочеться яскравого акценту, виділяйте краще губи: тоді образ буде гармонійним і разом з тим достатньо святковим.

4. Ще одна велика помилка — це виділяти очі й губи разом. Так, у новорічну ніч можна себе не стримувати в яскравості та кольорах, але це має виглядати гармонійно. Зробіть яскравий акцент на очах або на вустах. Підкреслюйте свою індивідуальність.

5. Не використовуйте в новорічному мейкапі літні відтінки. Наприклад, відкладіть кораловий відтінок помади, оберіть більш глибокий рожевий колір у новорічну ніч.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали