Термозахист для волосся: великий гід від експертів  

Чому термозахист настільки важливий для локонів, як ним користуватися, коли потрібно наносити термозахисні засоби на сухе, а коли — на вологе волосся

Сушка феном, випрямлення, завивка... Якщо у вашому лексиконі є хоча б одне з цих слів, то вам безперечно потрібно включити у свою hair-рутину термозахисні засоби. Річ у тім, що незалежно від того, сушите ви волосся феном, завиваєте чи накручуєте пасма, просто неможливо уникнути нагрівання, необхідного для створення укладки, яка буде виглядати як у салоні. Один зі способів пом`якшити вплив високої температури під час укладання, особливо при регулярному використанні фена, — захистити його термозахистом.

Коли правильно наносити термозахист?

Christian Dior Spring Summer 2024, Haute Couture

«Термічне пошкодження — тобто вплив на волосся будь-якого тепла — є однією з основних причин руйнування волосяного волокна. Термозахисні засоби створюють буфер між волоссям і гарячою поверхнею або потоком повітря, зводячи до мінімуму можливі пошкодження», — каже американський hair-стиліст Том Сміт.

Первісне теплове пошкодження може призвести до того, що волосся матиме тьмяний і сухий на дотик вигляд. Коли кутикула пасом підводиться, ліпіди губляться з серцевини волосини, що в кінцевому підсумку може призвести до посічених кінчиків і ламкості. Засоби з термозахистом допоможуть уповільнити ці ефекти.

Професійний термозахист для волосся

Pamella Roland, Spring Summer 2025

Ексклюзивно для ELLE.UA артдиректор Paul Mitchell в Україні Кирило Черкасов розповів, чому термозахист настільки важливий для локонів, як та коли користуватися термозахистом, коли потрібно наносити термозахисні засоби на сухе, а коли — на вологе волосся.

Термозахист для волосся — це продукти, які захищають локони від втрати вологи під час сушки феном або використовування гарячих інструментів. Термозахист незамінний для волосся: він необхідний, щоб волосся не ставало сухим, пористим, а вплив через нагрівання не пошкоджував кутикулярний шар волосся, тим самим утримуючи вологу в середині структури локонів.

Термозахист для волосся: поради з використання від hair-експерта 

Як користуватись термозахистом

Є два види термозахисту. На вологе волосся ми наносимо кремові, пінні та засоби у форматі спреїв — наприклад, крем Super Skinny Relaxing Balm, Neuro Prame, спрей Clean Beauty style spray, піна Neuro Foam. На сухе волосся ми наносимо термозахист в аерозольному форматі — наприклад, аерозолі Hot of thepress та Neuro Protect.

Термозахист для волосся - Купити в Україні

Instagram: @paulmitchell_ua

Як наносити термозахист

Якщо ви плануєте наносити термозахист на вологе волосся, варто перед сушкою нанести засіб по всій довжині локонів. Якщо на сухе — термозахист наносимо після сушки феном та перед використанням плойок або прасок.

Як правильно розподіляти термозахист для волосся

Якщо ви використовуєте термозахист на вологе волосся — спочатку нанесіть його на кінчики, а потім на довжину. Після цього варто розчесати волосся для рівномірного розподілення термозахисного засобу. 

Якщо ви використовуєте термозахист на сухе волосся, просто рівномірно розподіліть аерозоль по всій довжині.

Навіщо потрібен термозахист для волосся

Carolina Herrera, Spring Summer 2025

Як підібрати термозахисний засіб для волосся

Термозахисний спрей буде корисний усім типам волосся, а правильно підібрана формула впорається із завданням, не обтяжуючи волосся і не роблячи його липким або нерухомим. Легкі спреї найкраще підходять для тонких пасом, тоді як щільне або кучеряве волосся оцінить додаткову вологу, що міститься в густіших кремових текстурах.


Реклама

Популярні матеріали

Fashion Talk: 15 питань Ользі Галушці про улюблені бренди...


Яке взуття обирають на зиму модниці: 28 найстильніших варіантів...


«Мій бекграунд — це основа, що дарує мені свободу». Інтерв’ю з...


Читайте також
Популярні матеріали