Сила української краси: як адаптувати наше коріння в трендові образи сьогодення

Сакральні зачіски українок 

Усе більше українських брендів переосмислюють наше минуле, щоб віднайти справжню українську ідентичність. Лагідна українізація торкнулася всіх сфер нашого життя, тож розглянемо тренди в напрямках hair, nails та makeup, натхнені Україною.


Стилістка Інна, візажист Мар’ян та nail-майстриня Юлія

Стилістка мережі салонів краси BACKSTAGE beauty&refresh запропонувала інтерпретувати звичні образи наших предків. Так, неодмінним атрибутом дівочої привабливості була довга товста коса. Вона символізувала дівочу вроду, честь, цноту. Заплетене волосся — це сакральна зачіска українок. 

У святкові дні дівчата прикрашали волосся стрічками, які мали назву «кісники», «бинди», «уплітки».

Частина образів з нашого lookbook була натхнена природою. Для третього варіанту ми обрали пучок з об’ємною шовковою резинкою, яка нагадує пелюстки маку. 

Експерти BACKSTAGE надихнулися Україною та створили концепцію UA BEAUTY POWER, яка повністю відображає внутрішній стан кожного з нас.

Тих, хто залишився чи поїхав. 
Тих, хто продовжує працювати наперекір втомі та безсиллю. 
Ми знаходимо сили в красі. 
Ми згадуємо про те, хто ми є. 
Думаємо про те, за що ми боремося і якими будемо у майбутньому.

 
«Після того як всі ми шукали war-life balance, настав час знайти внутрішню силу в собі, у своїй красі, своїй щоденній рутині, команді, рідних. Ми всі шукаємо власні внутрішні опори для того, щоб не зламатися та розвивати країну далі», — каже власниця мережі BACKSTAGE Каріна Дубініна.

У makeup-образах візажист Мар’ян також надихався фотографіями та малюнками наших предків, які відображають дух стародавніх епох.

Зокрема, українки тих часів у повсякденному житті не робили макіяж, отже ми обрали нюд з легким мокрим ефектом, який зараз у тренді.

Для особливих подій українки тих часів обирали червоні губи. Як помаду використовували сік малини, вишні та буряка. Червоний пігмент отримували також із барбарису.

Третій образ був натхнений чистим небом, яке, сподіваємося, скоро стане мирним.

У Nail-дизайнах майстриня Юлія також обирала елементи української природи, яка є символом нашої землі. Так, ягоди калини можуть стати цікавим кольоровим елементом, який не буде перенавантажувати образ.

Для наступного дизайну було обрано мінімалістичний малюнок колоску пшениці, адже наші предки називали її еліксиром життя і застосовували як омолоджувальний засіб. 

Зараз мережа салонів як сучасний бізнес, що працює в Україні в умовах війни, ще більше хоче просувати українське, нагадувати людям про коріння та інтерпретувати образи, що несуть наш генетичний код. 

Організація зйомки — Melnykova Agency

Сукні героїнь — Kachorovska atelier

Hair & Makeup — майстри мережі BACKSTAGE

HAIR — стилістка Інна 

MAKEUP — візажист Мар’ян 

NAIL — Nail-майстрині Юлія та Людмила 

Фото — Misha Kot


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали