Секрети краси, які назавжди змінять ваше життя

А також помилки у догляді за шкірою, яких припускаються всі дівчата

Якщо кілька років тому ідеальним вважалося матове, порцелянове обличчя, то тепер сяйво, наповненість і легкий «вологий» ефект, як у Гейлі Бібер, — ось до чого прагнуть подіумні візажисти. Як акценти — свіжий рожевий рум`янець або ледь помітна лінія підводки біля вій.

Ні для кого не секрет, що ідеальний макіяж неможливий без випещеної шкіри. Чисте, гладке, ніби підсвічене зсередини обличчя — запорука прекрасного зовнішнього вигляду і внутрішньої любові до себе, яку дивовижним чином помічають усі навколишні.

Здавалося б, запорука гарної шкіри — правильний догляд, що передбачає очищення, забезпечує належний рівень зволоження і захист. Однак, якщо все так просто, чому багато дівчат скаржаться на проблеми зі шкірою?

Про те, як зробити шкіру бездоганною, подовжити молодість та не накоїти помилок, beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька поспілкувалася із лікаркою-дерматологинею, засновницею центру здоров’я та естетичної медицини Medesthetic Clinic та beauty-простору MBeauty в Берліні, brand ambassador біо-космоцевтики Esse Наталею Сизоненко.

Яких ключових помилок припускається більшість дівчат у догляді за шкірою?

  1. Зазвичай, помилки мають загальний і очікуваний характер, зумовлений темпом сучасного життя:
  2. Недостатнє або неефективне очищення шкіри;
  3. Неправильний підбір засобів (комбінації процедур) для свого типу шкіри;
  4. Недостатнє зволоження шкіри в умовах агресивного зовнішнього середовища;
  5. Нехтування правилами захисту від ультрафіолетових променів;
  6. Та найголовніша і неприпустима — дівчата захоплюються косметичними брендами та ігнорують попередній етап консультації у спеціаліста. TikTok відповідає на більшість загальних питань, але дійсний стан шкіри, її нагальну потребу може побачити лише косметолог — професіональний.

Поділіться «золотими правилами» догляду за шкірою.

«Золоті правила» догляду за шкірою включають дбайливе щоденне очищення, використання SPF-засобів для захисту від ультрафіолетових променів, зволоження, використання антиоксидантів, збалансоване харчування та категоричну відмову від шкідливих звичок.

Крім того, щороку з’являються нові доглядові процедури та апаратні методики, що базуються на глибокому вивченні процесів старіння. Сучасні технічні рішення шаленими темпами наближають елітарні апаратні процедури до звичайної людини. І так, сьогодні мова йде не тільки про жінок. Клієнтами Medesthetic все частіше стають чоловіки широкої вікової групи. 

Які компоненти мають бути в догляді, якщо мета — «відтермінувати старіння»?

Почну з аксіоми: секрет вашої молодості — кваліфікований лікар-косметолог. Він завжди порадить найкращий індивідуальний догляд. Але загальна тактика боротьбі зі старінням починається з використання наступних компонентів:

  1. Ретинол (Zein Obagi);
  2. Пептиди (DMK);
  3. Вітамін С (iS Clinical);
  4. Niacinamide (Zein Obagi).

Як посилити дію домашніх продуктів догляду?

Щоб посилити дію звичного набору косметики для домашнього догляду, доречно враховувати потреби шкіри у різні пори року та особливості денної активності (мається на увазі — денний або нічний спосіб життя, фізичні та емоційні навантаження).

На посилення щоденного ефекту рекомендується регулярно використовувати пілінги, застосовувати спеціалізовані сироватки перед кремами, а також використовувати спеціальні маски для інтенсивного догляду. Як найкраще себе зарекомендували доглядові процедури з використанням комплексу Hydrafacial Syndeo та вітамінні крапельниці від Arnika Apotheke, які нерідко називають «крапельницями краси». В клініці Medesthetic опанували весь спектр пропонованих процедур. Віднедавна ми пропонуємо авторські доглядові комплекси, що базуються на результатах кілька річного досвіду та постійному спілкування з безпосередніми виробниками косметологічних засобів.

Які процедури з миттєвим wow-ефектом роблять селебріті перед світськими виходами?

Ось декілька прикладів сучасних косметологічних процедур, що популярні серед перших красунь світу:

Hydrafacial

Ця процедура включає три етапи: очищення, пілінг та зволоження. Вона допомагає підтримувати свіжу та чисту шкіру, особливо для тих, хто постійно носить стійкий макіяж. Найбільш відома прихильниця Hydrafacial — Дженіфер Лопес. Вона навіть має власну розроблену лінійку.

Фототерапія IPL

Цей метод використовує інтенсивне світло для стимуляції вироблення колагену та еластину, покращує текстуру шкіри та освітлює пігментні плями. Серед прихильників IPL — Анджеліна Джолі та Дженіфер Еністон.

SMAS-ліфтинг

Ця безопераційна підтяжка допомагає покращити контур обличчя, не вимагаючи ін’єкційного втручання. Вона є великою перевагою для зірок, які завжди в русі через постійні перельоти та знімання. Селебріті, які вже довгий час сяють на екранах, нерідко використовують цю надсучасну та дуже ефективну процедуру.

Ще декілька таємниць від селебріті:

Сироватки (серуми) з вітамінами

Селебріті з А-списку регулярно використовують косметичні сироватки з вітамінами (наприклад, вітамін С або ретинол) для покращення текстури шкіри та зменшення зморшок.

Маски для обличчя

Зірки першого ешелону регулярно використовують гідрогелеві маски або маски з колагеном для зволоження та заспокоєння шкіри.

Регулярний пілінг

Голлівудські акторки часто віддають перевагу процедурі пілінгу заради видалення відмерлих клітин шкіри та покращення її текстури.

Захист від сонця

Вони завжди наносять протисонцевий крем з високим SPF, щоб захистити шкіру від ультрафіолетових променів. Також ви можете відмітити часте використання сонцезахисних окулярів, які в першу чергу захищають чутливу шкіру навколо очей, а вже потім —  додають шарму.

Але пам’ятайте, що кожна шкіра унікальна не залежно від соціального статусу і популярності, важливо знайти косметологічні методи, які підходять саме вам. Завжди консультуйтеся з фахівцем, перш ніж впроваджувати нові засоби догляду за шкірою.

Який найефективніший спосіб позбавлення від зморщок?

Загальною рекомендацією є збалансований спосіб життя, правильне харчування, захист від сонця та кваліфікований догляд за шкірою. Звісно, є об’єктивні фактори (генетика, гормональні зміни), що потребують спочатку лікарської допомоги, але навіть у таких випадках жінка може взяти гармонію життя у свої руки.

Найбільш ефективний спосіб — це не допускати самим передчасне старіння шкіри, а відтак і появу зморшок. Незбалансоване харчування, надмірне споживання алкоголю та куріння, життя в постійному стресі та хронічні недосипання, проживання у мегаполісах із забрудненим навколишнім середовищем. Це основні фактори, що запускають процеси передчасного старіння шкіри.

Сучасна косметологія розробила власні підходи до проблеми зморшок. Найефективніші методи — ті, що підібрані для вас особисто, включають використання ретинолу, процедури фракційного лазерного омолодження, використання ботоксу, філерів, хімічний пілінг, мікронідлінг тощо. Додаємо сучасні процедури, які розв`язують проблеми сухої шкіри: обгортання за методикою австрійської компанії STYX і колагенове омолодження (якщо докладніше — регенерація сполучних тканин дерми та підшкірної клітковини з використанням механізму стимуляції фібробластів та неоколагененезу). Не забуваємо про класичні речі — масаж, косметичне зволоження за індивідуальними показниками шкіри.

Як запобігти ранньому старінню шкіри на шиї?

Як завжди, починаємо з золотих правил догляду за шкірою: регулярне зволоження шкіри, захист від сонця, щоденне використання засобів з SPF, особливо у літню пору, масаж та вправи для шиї, використання підтягувальних кремів з ефектом ліфтингу.

До комплексу доглядових процедур додаємо чарівні слова: Morpheus і Ultherapy. Це два надсучасних апаратних рішення, що роблять дива у світі косметологічних послуг.

RF ліфтинг Morpheus 8 — процедура безопераційного багатоголкового ліфтингу шкіри за допомогою RF технологій від компанії Inmode. Насадка Morpheus 8 працює на субдермальному рівні та дозволяє покращити шкіру, боротися зі зморшками, нерівностями рельєфу шкіри, шрамами. Принципі роботи апарату: на насадці Morpheus 8 є позолочені голочки, через які в глибокі шари дерми передаються високочастотні імпульси — тим самим руйнується старий дефектний колаген.

Ultherapy (SMAS – ліфтинг) — перша у світі технологія, яка виконує кругову підтяжку обличчя і шиї без хірургічного втручання, а також глибоку підтяжку м’яких тканин. Це справжня революція у сфері догляду за шкірою, що зробила значно доступнішими послуги інноваційної косметології

Чи працюють колагенові добавки для краси шкіри?

Колаген покращує стан шкіри, волосся, нігтів, сполучних та м’яких тканин, а також сітківки, кришталика і склоподібного тіла. Без синтезу власних колагенових білків в людському організмі не загоїлася б жодна рана, не було б можливим утворення та розсмоктування рубцевої тканини.

Але це все не про синтетичний колаген, який не сприймається клітинами належно. Якщо коротко: колаген — це білок, білок складається з амінокислот. Через капсульований колаген організм поповнюється не чистим колагеном, а амінокислотами. Рекомендовано вживати амінокислоти та ензими для засвоєння та активації колагену

В нашій практиці ідеально —  крапельниці амінокислот можуть бути найкращим способом забезпечити організм амінокислотами для сприяння колагену. Медестетік використовує широко відомі «крапельниці краси» від Arnika Apotheke. Це той самий баланс мінімального втручання в організм, що дає відчутний результат.

Сьогодні є тренд — домашні девайси з мікрострумами. Як ви до нього ставитеся і як їх найкраще використовувати для помітного результату?

На ринку косметичних товарів з’явилась достатня кількість оригінальних пристроїв, що використовують мікроструми. Одні мають широкий спектр впливу, інші — власну специфіку, треті — просто маркетингову обгортку. Моя відповідь: так, якщо немає прямих лікарських протипоказань. Це гарне доповнення для підтримки результату і профілактики старіння.

Але задаймо собі питання: скільки часу щоденно треба витрачати на такі процедури, наскільки ефективно ви самі собі можете провести процедуру, чи дійсно відповідає копійчаний апарат заявленим характеристикам? Як часто ви дезінфікуєте власні девайси? Від неправильного вибору постраждає якість вашого життя.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали