Робимо новорічний макіяж: beauty-зйомка для натхнення

Образ для всіх, хто хоче бути королевою вечірки

Ще кілька днів — і всі ми поринемо у передноворічну метушню, купівлю подарунків та підготовку до головного свята. Ось чому майбутній вікенд — саме час для того, щоб поекспериментувати з макіяжем для New Year Party. Це та особлива ніч, коли блищати обов’язково!

Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька надихнулася красивою зйомкою і пропонує не скупитися на гарне мерехтіння під час створення makeup-образу. Щоб повторити такий макіяж, вам знадобляться розсипчасті або кремоподібні блискітки — другий варіант, звичайно, комфортніший. Створіть фантазійні лінії на поверхні обличчя або розкидайте срібний пилок навколо очей.

Крім того, цього разу вам буде потрібний напівпрозорий сяючий праймер: він зробить тон обличчя рівним, а поверхню шкіри ідеально гладкою. Після цього наносьте тональний крем і рідкий хайлайтер — краще зробити це пензлем, щоб забезпечити ефект вологого сяйва. Для губ вибирайте помаду або блиск із дрібнодисперсними блискучими частинками. Новий рік — той випадок, коли потрібно бути королевою балу, тож залиште нюдовий макіяж на потім.

Teamcredits:

Photographer: Oliver Rudolph

Model: Filicia Svanberg / Le Manegement

Makeup & Hair: Lukas Kuciel


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали