Робимо макіяж та укладку як у Венздей Аддамс

Покрокова інструкція

Нещодавно стримінговий сервіс Netflix випустив горор-серіал з елементами чорної комедії «Венздей». Історія однієї із сімейки Аддамсів стала найрейтинговішою в історії платформи. Сьогодні дівчата в усьому світі намагаються повторити beauty-образ головної героїні серіалу Венздей Аддамс. Beauty-редакторка ELLE.UA Олена Бабіцька розповідає, як це зробити.

Як повторити макіяж та укладку Венздей

Робимо зачіску

Ключові елементи зачіски головної героїні серіалу — дві тугі коси та бездоганно рівний чубчик. Щоб зробити такі коси й усунути непотрібну пухнастість, вам знадобиться не надто щільний незмивний догляд. Нанесіть його по всій довжині волосся, дочекайтеся, доки він вбереться волоссям, та починайте плести класичну косу. Якщо у вас занадто неслухняні, пористі або кучеряві локони, попередньо доведеться випрямити їх за допомогою праски або плойки. Ці ж інструменти знадобляться, щоб зробити ідеально рівний чубчик. Після цього збризніть її лаком середньої фіксації, який не склеює пасма. Якщо ж ви зовсім не бажаєте витрачати час на укладання, можна придбати готову тематичну перуку у вугільно-чорному відтінку волосся.

Робимо макіяж

У makeup-образі Венздей також два акценти: вибілена шкіра та димчастий макіяж очей. Для цього вам знадобиться не щільний, але й не надто легкий тональний засіб у максимально світлому відтінку. Рум’яна у цьому образі зовсім не потрібні, а ось ледь помітний контуринг на краях вилиць і флюїдний хайлайтер для створення ефекту напівпрозорої шкіри цілком підійдуть.

Для макіяжу очей приготуйте каял та матові сірі тіні. Не «перевантажуйте» повіки продуктами макіяжу — нанесіть тіні й підведіть очі каялом, а потім проведіть техніку розтушовування. Таким чином у вас вийде виразніший погляд. Насамкінець проведіть по губах матовою помадою у відтінку темного шоколаду і розподіліть її пальцями. І пам’ятайте: жодного сяйва!


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали