Малюємо стрілки на навислих повіках: 4 секрети

Робимо погляд більш відкритим за допомогою макіяжу

Опущені повіки не полегшують створення макіяжу очей, особливо коли йдеться про те, щоб намалювати ідеальні стрілки. Однак це не привід зовсім відмовлятися від стрілок. Натомість адаптуйте техніку малювання до вашої унікальної форми очей.

Яку підводку вибрати для навислих повік

Малювання лінії на опущених повіках може завдати масу неприємностей. Власниці опущених повік, напевно, неодноразово стикалися із ситуацією, коли на закритому оці стрілка виглядає ідеально, але варто їм відкрити очі, як вона «ламається» під невигідним кутом і зникає під складкою, що проходить над лінією вій. Щобільше, лінія часто «відбивається» на шкірі.

Як правильно малювати стрілки на опущених повіках

Запам’ятайте просту істину: чим більше ви практикуватиметеся, тим легше вам буде в майбутньому. Правильно намальовані стрілки можуть не лише підкреслити очі, а й візуально зробити погляд більш відкритим.

Покрокове керівництво для дівчат з навислими повіками

Крок 1: підготуйте повіку

Щоб досягти ідеального ефекту при опущених повіках, почніть з підготовки шкіри повік. Нанесіть базу під тіні для повік, щоб макіяж тримався довше.

Крок 2: виберіть відповідну підводку для очей

Для початку, щоб спростити процес, проведіть лінію за допомогою тіней та тонкого пензля зі скошеним ворсом. Далі залежно від ваших уподобань оберіть підводку для очей у вигляді гелю, рідини або маркера.

Крок 3: почніть малювати лінію

Починаючи від внутрішнього куточка ока, акуратно проведіть лінію до зовнішнього куточка, тримаючи її близько до лінії вій. Підкресліть зовнішній куточок, злегка піднімаючи лінію вгору, що оптично підніме опущену повіку. Уникайте занадто товстих ліній, оскільки вони можуть зменшити очі.

Крок 4: завершіть макіяж

Якщо потрібно, використовуйте мерехтливі тіні для повік, щоб злегка висвітлити внутрішній куточок ока та надбрівну дугу, ще більше розкриваючи погляд. Добре профарбуйте вії та зробіть кілька сяйнистих акцентів у куточках очей, щоб відвернути увагу від опущених повік.

Яку стрілку зробити на навислій повіці?

Практикуйтеся, експериментуйте з різними стилями та формами стрілок, щоб адаптувати техніку до ваших індивідуальних уподобань та форми очей.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Що подивитися: 5 захопливих детективів на Netflix


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Читайте також
Популярні матеріали