Головні помилки під час укладки в домашніх умовах

Нюанси, про які ви не знали

Ексклюзивно для ELLE.UA фахівчиня з реабілітації волосся та шкіри голови з 14-річним стажем, засновниця центру Sedletskaya Studio Юлія Седлецька розповіла про ключові помилки під час домашніх укладок.

Неякісне миття голови

Запам`ятайте аксіому: погано промита шкіра голови — це завжди відсутність об`єму та неохайний вигляд.

Погано висушене волосся від вологи після миття

Пам`ятайте, що волосся має бути ідеально сухим перед використанням стайлерів. Якщо волога залишилася, ви обов`язково побачите, як ваші локони моментально розкручуються.

Нанесення великої кількості стайлінгу

Пам`ятайте, що будь-яка укладка трансформується під час носіння, якщо ви нанесете велику кількість лаку, мусів і т.д., тому що пасма будуть дуже важкими та злиплими. Рано чи пізно об`єм втратиться та укладка набуде неприродного вигляду. І ще: якщо ви нанесете багато стайлінгу і на вулиці буде волога погода — зможете спостерігати, як ваша розкішна зачіска набула ефекту немитого волосся.

Дуже гарячі прилади

Часта помилка — надто висока температура під час сушіння феном, а також під час використання прасок або плойок. Відразу поясню: коли ви хочете отримати швидкий результат (висока температура забезпечує саме цей ефект), ви пересушуєте волосся. Звісно, що сьогодні ви будете задоволені результатом, але з кожною новою укладкою, ваше волосся буде дуже сильно травмуватися. Отже, ваша укладка буде даватися складніше з кожним разом і виглядатиме гірше.

Тому під час домашнього укладання дотримуйтесь цих простих правил:

1. Вибирайте середні режими температури;

2. Рухайтеся повільніше по пасмам, поступово прогріваючи їх;

3. Не чіпайте локони до завершення укладки (їм необхідно охолонути);

4. Можете кожне пасмо, після накрутки, фіксувати легким серпанком лаку (цей лайфхак дозволить зробити локон більш довговічним);

5. Походіть з накрученим волоссям максимально довго, бажано кожне пасмо зафіксувати затискачем. І розпускайте локони перед виходом з дому, попередньо використовуючи лак з рухомою фіксацією з антифриз- і вологостійким ефектом.

І дуже важлива рекомендація: купуйте лише професійне обладнання. По-перше, воно прослужить вам дуже великий проміжок часу (якщо бути точніше, не один десяток років), а по-друге, у професійному устаткуванні завжди є спеціальні покриття, які більш дбайливо ставляться до волосся. Якщо у вас є особистий стиліст-перукар, візьміть у нього пару уроків, як правильно зробити укладку саме на вашому волоссі — адже ми всі такі різні й те, що підходить саме вам зовсім, може не працювати з волоссям вашої подруги!


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали