Чому скрабами та пілінгами краще користуватися зранку?

А кислоти варто наносити на ніч

Факт: більшість дівчат використовують улюблені скраби, пілінги та скатки ближче до вечора, після видалення продуктів макіяжу. Засновниця онлайн-бутика гаджетів для догляду за шкірою обличчя Skin Kits та мережі клінік «МедіСкін» Єлизавета Куртяк пропонує відійти від цього правила і спробувати використовувати ці засоби інакше — після пробудження, під час ранкового душу.

Чому користуватися скрабами, полішами, ензимними пудрами краще зранку, а кислоти краще наносити на ніч? Я часто чую, що «робимо ексфоліацію полішем, скрабом на ніч, щоб шкіра за ніч заспокоїлася і відновилася». Якщо ви так робите — це добре, але якщо прислухаєтеся до моїх порад — буде не просто добре. Обіцяю: WOW-ефект забезпечений.

Річ у тому, що наш епідерміс складається з кератиноцитів, які мають свій цикл: народжуються, дорослішають і помирають, утворюючи мертвий шар рогових лусочок (корнеоцитів). Коли в нас виникає гіперкератоз, причиною цього є не наявність корнеоцитів (це обов’язковий фактор), а погане руйнування корнеодесмосом (вирости, які їх міцно утримують між собою). Уночі в нас активно відбувається диференціація кератиноцитів. Плюс активно продукується себум, який при неправильному складі, жирній шкірі погіршує роботу ферментів для руйнування десмосом — міжклітинних контактів, що забезпечують структурну цілісність шарів клітин.

А потім ви прокинулися зранку, вмилися й усе це «залили» тональним кремом. Тому, якщо ви обрали механічну ексфоліацію, ранок — ідеальний час для очищення шкіри від мертвих клітин, які не відлущилися самостійно. У такому разі протягом дня шкіра прекрасно функціонуватиме і ваші засоби чудово спрацюють. Якщо ж ви обрали кислоти — наносьте їх на всю ніч, щоб вони допомагали руйнувати зв’язки між роговими лусочками. Зранку ви вже встанете зі свіжою, здоровою шкірою.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали