Чим очищати шкіру тіла, щоб не пошкоджувати її

Бережне очищення та зволоження

Більшість дівчат стикаються з тим, що після прийняття душу або ванни їхня шкіра стає сухою, потрісканою, а почуття стягнутості та дискомфорту переслідує весь день. Це відбувається через поверхнево-активні речовини у складі, які не тільки чудово очищують, а й порушують гідроліпідний бар`єр. Щоб уникнути дерматиту та сильної сухості, спричинених пошкодженням рогового шару, варто переглянути свою рутину догляду за шкірою тіла.

Наприклад, замість звичайного гелю для душу, який відрізняється досить агресивним складом, поставте на поличку у ванній Очищувальний гель для тіла з гіалуроновою кислотою Q+A Hyaluronic Acid Body Wash.

У ньому працює гіалуронова кислота — суперзволожувач, який працює як склянка води для сухої шкіри обличчя та тіла. Цей гель для шкіри тіла забезпечує максимальне зволоження шкіри, оберігаючи шкіру від гарячої води під час прийняття душу завдяки суміші гіалуронової кислоти, екстракту водоростей і ізомерату сахаридів. Він делікатно пахне фруктами у поєднанні з нотами мімози, магнолії та оливи. Просто ідеально!


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали