Чи здатні домашні гаджети краси замінити салонні процедури

Що краще: професійні апаратні процедури чи якісний домашній догляд?

Сьогодні beauty-девайси для домашнього використання набули небаченої популярності. Про те, чи здатні домашні гаджети краси замінити салонні процедури, розмірковує beauty-редакторка Elle Маріанна Партевян.

Поки мої колеги заглиблюються в нетрі NFT-арту та метавсесвіту, я розмірковую про майбутнє цього явища для індустрії краси. Дійсно, суто утилітарне значення в ньому є — приміряти мейкап від Пет Макграт чи Ісамаї Френч або ж колір волосся, на який ви ніколи не наважувалися.

І все-таки beauty — це не лише про емоції, але й про тактильність і сенсорику. Погодьтеся, навіщо витрачати гроші та відправляти свій аватар у розкішний метаспа, коли фізичного задоволення ви самі від цього не отримаєте? Проте сучасні гаджети для домашнього використання вже здатні якщо й не конкурувати з професійними процедурами, то принаймні відтермінувати наступний візит до салону. І цілком імовірно, незабаром ми зможемо під’єднати улюблені девайси до комп’ютера, щоб провести повноцінний спа-ритуал просто на дивані

Форео отзывы

Щіточки для очищення шкіри

За роки роботи beauty-редакторкою я так і не спромоглася скасувати регулярну механічну чистку обличчя. У мене бездоганно підібрані фахівцями засоби догляду: неагресивне, проте глибоке очищення, помірна кількість кислот та ензимів, денний крем з вітаміном С, нічний — з ретинолом. Але пори все одно час від часу забиваються. І якщо раніше таке траплялося раз на два місяці, після знайомства зі щіточкою для вмивання від шведського бренду Foreo цей період вдалося подовжити до пів року. Вібрації силіконових щетинок полегшують виведення себуму, що в комплексі з якісним доглядом забезпечує переконливі результати.

LED та мікроструми 

Ще дві технології, що підсилюють ефект від кремів і масок, — світло й мікроструми. Світло працює радше на відтермінування вікових змін чи позбавлення акне, проте дія миттєвого фітнесу обличчя відчувається вже після першого ж застосування мікрострумового гаджета, зокрема Foreo Bear. А гальванічний струм масажера ageLOC Boost справді тонізує, поліпшує кровообіг, надає шкірі пружності та щільності. Я застосовую гаджет не лише із сироваткою від бренду, але й зі звичайним алое-гелем. Загалом більшість домашніх девайсів можна обережно поєднувати з улюбленим доглядом, навіть патчами чи тканинними масками. Треба лише переконатися, що засіб створений на водній, а не олійній основі: олія не проводить струм.

лед маски для дома

Масаж 

Ґрунтовний лімфодренаж або масаж теж легко зробити без сторонньої допомоги. Сухе розтирання щіткою з кактусового волокна — класика, доступна кожній людині. Але якщо хочеться чогось більш технологічного, варто скористатися гаджетами ReFa. Арсенал цього бренду містить масажер для тіла, який можна використовувати навіть у воді, коли приймаєте душ. Отже, мрія про домашній спа стає дедалі ближчою. Утім, чи стане це для нас метадосвідом у повному сенсі — питання відкрите.

Кадр зі зйомки net-a-porter

Що знадобиться для спа просто у вас удома

1. LED-маска DRx SpectraLite FaceWare Pro, Dr Dennis Gross

2. Аплікатор для посилення дії крему Firming Wand, Kat Burki

3. Набір для гальванічної антивікової терапії ageLOC Boost, Nu Skin

4. Масажер для тіла Body, ReFa

5. Патчі для шкіри навколо очей Awakening Eye Gels, XLash

6. Нічна маска Black Rose Cream Mask, Sisley

7. Маска для повік Bright Eye Firming Mask, Joanna Vargas

8. Нічна маска Midnight Radiance, Omorovicza

9. Мікрострумовий масажер для обличчя Bear Mini, Foreo

10. Масажний ролер для обличчя ReVolve, ReVive


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали