Чи позичати чоловіку свою косметику для волосся?

Чоловіча доглядова косметика — просто маркетинговий хід чи реальна необхідність?

Всі ми колись стикалися з цією проблемою: спочатку вам складно вмовити свого хлопця чи чоловіка користуватися хоч якимось доглядом, а потім так само складно стає пояснити йому, що варто все ж таки мати власну підбірку косметики. Кохані, повірте, нам для вас нічого не шкода (хоча чомусь ви завжди безпомилково обираєте найулюбленіші та найдорожчі засоби на нашій поличці у ванній кімнаті та закінчуєте їх в нуль). Просто експерти дійсно переконані, що чоловіча та жіноча косметика мають відрізнятися — не тільки кольором пакування, а в першу чергу формулами. Особливо коли йдеться про догляд за волоссям. Представляємо вам вичерпну аргументацію від експертів спільноти Lamour Beauty Shop.

Шкіра голови в чоловіків та жінок функціонує по-різному

У чоловіків жирніша шкіра голови через більш активну роботу сальних залоз та потужніше виділення себуму. Тому волосся швидше забруднюється. Як наслідок, чоловіки частіше  схильні до проявів жирної себореї.

Також рівень РН чоловічої шкіри голови нижчий, ніж у жінок, — 5,4 проти 5,7. Тож хлопцям потрібна косметика, яка буде підтримувати природний баланс.

Ще одна особливість чоловіків — волосся, що випало, не так швидко замінюється новим. Їхня шкіра щільніша та товща, отже молодим волосинам складніше пробитись. І хоча швидкість росту та період спокою цибулини в чоловіків більші, ніж у жінок, через згадану особливість проблема випадіння волосся в чоловіків помітніша.

На що має бути спрямований догляд

Найчастіші проблеми, що виникають у чоловіків, — це:

  • випадіння волосся;
  • сивина;
  • надмірна жирність і себорея;
  • лупа.

Тому догляд має запобігати цім проблемам (або вчасно усувати їх). Слід щодня мити голову, особливо ретельно — після стайлінгових засобів. При цьому використовувати теплу воду. Якщо очищувати шкіру та волосся нерегулярно, надмірне виділення себуму спричинятиме лупу, себорею, випадіння тощо.

Також важливо використовувати зволожувальний шампунь і кондиціонер — це покращить стан шкіри голови. А після миття не пересушувати волосся феном.

Якщо з’являються ознаки надмірного випадіння або лупи, слід одразу ж їх лікувати. Почати можна з пілінгу й користуватися шампунями та лосьйонами, що усувають вказані проблеми.

Ще одне правило — стригтись хоча б раз на місяць. Адже чоловіче волосся щільніше, тому позбутися запущених проблем буде важче.

Що буде, якщо чоловіки користуватимуться жіночою косметикою?

Неправильно підібрана косметика для волосся не буде усувати проблему надмірної жирності й не вимиватиме надлишок себуму. Коли він накопичується, то спричиняє лупу, свербіж, випадіння і неохайний вигляд. Тому в чоловічій косметиці більше компонентів для очищення, ніж у жіночій.

Також до складу чоловічого шампуню зазвичай входять добавки, що запобігають передчасному випадінню волосся. Якщо користуватися жіночою косметикою, ця проблема може з’явитися раніше.

Через різний рівень РН зазвичай посилюється лупа на сухій шкірі голови. І можуть додаватись інші проблеми, адже шампуні діють по-різному.  Жіноча косметика порушує кислотно-лужний баланс чоловічої шкіри, через це волосся стає слабшим, менш міцним і втрачає щільність.

Дієве рішення

Оскільки чоловіки люблять простоту й легкість у догляді за волоссям, майстри та експерти Lamour Beauty підібрали 2 зрозумілі лінійки із серії Organethic Man:

  1. Щоденна — шампунь регулює шкірний себум, усуває надмірну жирність, лупу та регулює рівень РН, а кондиціонер робить волосся м’якшим і міцнішим.
  2. Проти випадіння — шампунь і крем для масажу шкіри голови стимулюють ріст волосся, зменшують випадіння, зволожують, усувають лупу й надмірну жирність.

Також у серії Organethic Man представлені засоби для додаткового догляду: лосьйони для бороди, гелі для вмивання, для душу, до та після гоління, а також стайлінгові засоби. Всі вони розроблені з урахуванням особливостей чоловічої шкіри та волосся. 

Ретельно та грамотно підібрана доглядова косметика завжди буде чудовим подарунком. Адже допоможе досягти охайності без надмірних зусиль.

Поставити питання, що вас цікавлять, отримати консультацію професіонала, підібрати та придбати необхідні засоби можна не тільки на сайті Lamour Beauty Shop, але й в інстаграмі спільноти

Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали