РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

АНЯ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ НА СЪЕМКАХ НОВОЙ РЕКЛАМНОЙ...

ГОТОВИМСЯ К ЛЕТУ: ПРОСТЫЕ ПРИВЫЧКИ ДЛЯ СТРОЙНОЙ...

ЯКИЙ ВИГЛЯД ЗАРАЗ МАЮТЬ КУЛЬТОВІ КІНОПАРИ...

Beauty-образ з подіуму, який легко повторити у домашніх умовах

Грайлива зачіска на всі випадки життя

Тиждень моди у Нью-Йорку залишив безліч натхнення не тільки для fashion-експериментів, а й для свіжих beauty-образів. Одна з цікавих ідей — хвіст із кульками від міжнародної стилістки TRESemmé Жюстін Маржан. 

Хвіст із кульками — універсальний і в той же час небанальний варіант зачіски. А ще — практичний: волосся добре фіксується, а пасма не падають в очі. По словам Жюстін, якщо ви збираєтеся у громадське місце, такий beauty-образ гарно поєднається із захисною маскою. 

Мінімальна довжина волосся для хвоста з кульками має бути нижче плечей. Оптимальна — від лопаток до пояса. Для зачіски краще підходять стрижки однорідної довжини, хоча вона також може допомогти замаскувати каскадний зріз чи стрижку драбинкою. 

Зачіска неординарна, але проста у реалізації. На її виконання знадобиться не більше 10 хвилин. Розчіска, резинки та лак для волосся – ось все, що для цього необхідно.

Покрокова інструкція:

1. Розпиліть лак по всій довжині волосся.

2. За допомогою розчіски зберіть пасма у хвіст бажаної висоти. 

3. Нанесіть лак на зубну щітку. За допомогою неї приберіть дрібні волосинки навколо обличчя. Це допоможе зробити лінію волосся охайнішою.

4. Щоб створити першу кульку, обережно розпушіть основу хвоста і збризніть лаком. Потім зробіть начісування біля основи хвоста і розпушіть його пальцями, щоб "кулька" стала об’ємнішою і набула фактури. Після цього пригладьте волосся зовні.

5. Опустіться на 5–7 сантиметрів нижче та зав’яжіть резинкою. Повторіть те саме по всій довжині волосся, дотримуючись однакової відстані між секціями. 

6. Щоб короткі волосинки не виглядали, а зачіска надовго зберегла початковий вигляд, зафіксуйте кінцевий результат лаком. 

Зачіска підійде як для створення повсякденних, так і святкових образів. З таким хвостом можна піти на роботу, побачення чи на зустріч з подругою. Також він може урівноважити діловий образ. Якщо ж використати резинки більш насичених відтінків чи з блискітками або навіть спробувати додати декоративні стрічки, зачіска набуде святкового вигляду. 

Продукти, що використовувалися: лак TRESemmé Supreme Hold

 

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Топ-9 продуктов, которые сделают кожу идеальной

Как убрать глубокие межбровные морщины и складки

Як бути щасливою: 8 наукових лайфхаків

Жизнь в розовом цвете: как знаменитости носят самый модный цвет весны 2021