9 ознак, що ваш майстер манікюру дотримується правил безпеки

Здоров`я – головний тренд 2023 року

Сьогодні, коли в Instagram під хештегом #nails можна знайти мільйони фотографій, а салони змагаються у витонченому виконанні мінімалістичного, але при цьому ефектного nail art — багато хто забуває про найважливіше. А саме: про те, що без ключових правил безпеки, яких повинен дотримуватись кожен майстер манікюру, нігті просто не зможуть виглядати естетично.

«Я вважаю абсолютним нонсенсом популяризувати естетику та робити акценти виключно на бездоганно нанесеному дизайні на нігті, забуваючи при цьому про найважливіше. Безпека — це здоров`я. Це пріоритет», — стверджує експерт nail-індустрії, технолог та бренд-амбасадор OPI Ukraine, практикуючий майстер манікюру з 15-річним досвідом та засновник салону MVK Вікторія Колодій.

Ексклюзивно для ELLE.UA Вікторія назвала дев`ять ключових ознак того, що ваш nail-майстер дотримується всіх правил безпеки:

1. Медична книга фахівця з манікюру має бути на робочому місці і він зобов`язаний її надати на прохання клієнта.

2. Фахівець з манікюру повинен працювати у рукавичках та масці. Якщо фахівець піклується про себе — він піклуватиметься і про клієнта.

3. Фахівець повинен обробити руки клієнта будь-яким антисептиком, перш ніж почати робити манікюр.

4. Фахівець повинен дізнатися, якому виду манікюру надає перевагу клієнт — класичний, апаратний, комбінований. Не буває такого, що переважній більшості підходить виключно апаратний умовно. Важливо враховувати потребу клієнта та особливості шкірного покриву. Фахівці з манікюру — це хірурги, які вторгаються в організм людини. Про це не варто забувати.

5. Інструмент, яким майстер робить манікюр, повинен пройти всі етапи стерилізації — дезенфекція, миття інструменту під проточною водою від залишків шкіри та дезенфікуючого засобу, сушіння, обробка в автоклаві.

6. Інструмент у спеціальних крафт пакетах зі стікерами, на яких вказана дата та час стерилізації, відкривається виключно у присутності клієнта.

7. Гігієна інструменту — це компетенція окремо взятої людини. На вигляд нагадує того ж хірурга, який налаштований на серйозну операцію: на обличчі — маска, руки обов`язково в рукавичках, змінне взуття і, звичайно ж, бахіли. Чомусь багато хто дивується, що в манікюрному салоні є фахівець, який відповідає за обробку інструменту — від початкового етапу до завершального. Це норма та ґрунтовний підхід до організації важливого процесу.

8. Трапляються такі випадки, коли клієнти приходять зі своїм інструментом. Як правило, так відбувається, тому що їм такий спокійніше або був досвід роботи з невідповідальними майстрами. Якщо клієнт прийшов на обслуговування зі своїм інструментом, безумовно, фахівець не може відразу розпочинати роботу. Щоб убезпечити себе і залишатися гарантом безпечного манікюру, фахівець повинен передати помічнику інструмент для обробки — замочування в дезенфікуючому розчині та миття під проточною водою.

9. Клієнт має право попросити, щоб майстер показав йому, як обробляється інструмент. Клієнти, які приходять на обслуговування в майстерню MVK, мають змогу побачити, яким чином облаштований стерильний воркплейс, яке обладнання використовується, як відбувається процес обробки.

«Я переконана, що немає жодного значення, який сегмент покриває цільова аудиторія салону — преміум, середній чи нижчий за середній. У кожному манікюрному салоні, де відповідально підходять до надання послуг нігтьової естетики, не нехтують якістю та хочуть зберегти довіру клієнта, чітко дотримуватимуться ключових правил безпеки. Тому що це тренд, який ніколи не вийде із моди», — додає Вікторія.


Реклама

Популярні матеріали

Пампухи до Різдва: готуємо традиційну українську страву


Новорічний френч: трендовий святковий манікюр


Це база: чорні пуховики, які ніколи не вийдуть з моди


Читайте також
Популярні матеріали