Як можна легко виграти макіяж та укладку

За фото в сторіз або дописі

4 листопада відкрився особливий, ні на що не схожий G.Bar Brave. Уже шостий G.Bar у Києві розміщений на вул. Острозьких, 8, в унікальній споруді з історією в 250 років — у будівлі колишнього заводу «Арсенал». Це пам’ятка архітектури, тому одним з головних челенджів було збереження і підкреслення її автентичності з урахуванням стилю G.Bar. Наприклад, у приміщенні заборонено штробити стіни, підлогу і стелю, всі інженерні плани мали узгоджуватися з адміністрацією, шумні роботи проводилися вночі, а найскладніше — реставрація будівлі, для якої потрібна була цегла, виготовлена в кінці XVIII століття. Спойлер: усе вийшло, навіть з урахуванням того, що кожну цеглину довелося підганяти під необхідний формат вручну. 

Відкриття G.Brave, яке планувалося два роки, мало статися цієї весни. Тоді він ще називався G.Crush, але після 24 лютого змінилося все — зокрема, і назва та характер нового G.Bar. Він став одним з перших б’юті-барів мережі, відкритих під час повномасштабного вторгнення. 

Інтер’єр G.Brave також відрізняється від G.Bar, що вже існують, а саме приміщення стало найгарнішим бомбосховищем столиці, адже розташоване на -1-му поверсі. 

В арсеналі G.Brave — повне меню послуг, у тому числі G.Lab — фарбування та стрижки. 

На честь відкриття G.Brave оголосив розіграш до 4 грудня 100 послуг — укладок і мейкапів у новому G.Bar — зі 100 переможцями. 

Умови: 

• приходьте в новий G.Bar та фотографуйте будь-що — декор, простір, селфі у дзеркалі тощо;

• публікуйте в сторіз або дописі;

• позначайте @g.bar.kiev і розказуйте, що G.Brave вже відкрився.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали