Весняна колекція макіяжу, яка звела з розуму beauty-блогерів у TikTok

Олійка для губ із пелюстками квітів, хайлайтер із пудри та палетки тіней, більше схожі на артоб`єкти

Зима вже поступається місцем теплу, свіжості й квітам. Старт весни завжди хочеться зустріти якось по-особливому: у новій сукні або джинсовій куртці, з романтичним макіяжем, яскравим манікюром та піднесеним настроєм. Тож не дивно, що нова лімітована колекція від італійського бренду Kiko Milano звела з розуму beauty-блогерів у TikTok, які тестують косметику і не втомлюються ділитися захопленими відгуками.

Нова лімітована колекція Kiko Milano «У ритмі весни» відзначає момент пробудження і появи весняних барв, які хочеться зафіксувати у своєму настрої й образі. Зустрічайте весну з косметикою, натхнену  першими квітами. 

До нової лінійки увійшли засоби для догляду за шкірою, декоративна косметика та аксесуари. Кожен продукт унікальний за своїм складом та дизайном: ефективні поживні формули, ніжні квіткові ноти та легкі, зручні для нанесення текстури з цілою палітрою весняних кольорів та відтінків. Олійка для губ Daysinbloom із пелюстками квітів, палетки тіней з пастельними відтінками та губна помада, форма стіку якої нагадує бутон квітки, яка щойно розпустилась, вже стали бестселерами цієї колекції та косметичними хітами весни 2024 року.

Ультрасучасний і водночас дуже ніжний квітковий дизайн флаконів ніби закликає святкувати життя у всіх його проявах. Окремої уваги варті корпуси та пакування продуктів, які перетворюють їх на справжні артоб`єкти. Тільки погляньте на прикрашені тюльпанами, гіацинтами та півоніями хайлайтери, пудри та рум’яна!

Ця колекція макіяжу стане знахідкою для всіх б`ютіголіків.  До речі, це той рідкісний випадок, коли makeup-продукти можна купити не за всі гроші світу. Варто поспішати, бо вони просто приречені бути old out.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали