Валерія Манзюк стала амбасадором бренду Lara Nova у Європі

Інноваційна лінійка та лімітована колекція

Lara Nova Skincare — новий інноваційний бренд доглядової косметики, представлений та виготовлений в Америці. Компанія має широкий асортимент натуральних та органічних продуктів для догляду за шкірою, які відлущують, зволожують та відновлюють шкіру. Кожна жінка може обрати для себе саме ту лінійку, яка підійде ідеально саме для неї. 

Lara Nova Skincare пропонує конкретні рішення, такі як захист від впливу навколишнього середовища, боротьба з віковими змінами та догляд за шкірою, схильною до висипань, а також чутливою шкірою. Вся продукція виготовлена з високоякісних органічних інгредієнтів.

Бренд активно співпрацює з блогерами та лідерами думок і вважає рекомендації найкращим компліментом продукту. Наприкінці літа 2022 року Lara Nova Skincare представив нову амбасадорку бренду — продюсерку Валерію Манзюк

Дівчина активно веде соціальні мережі, допомагаючи розвиватися молодим брендам і талантам як в Україні, так і за її межами.

«Працюючи з багатьма брендами та лідерами думок, дуже важливо звертати увагу на якість продукту, адже саме від цього залежить успіх, а отже і результат витрачених зусиль. Коли я почала працювати з цим брендом, мене приємно здивувала якість продукції та доступна цінова політика. Крім того, це бренд із чудовою історією — його заснувала дівчина, яка проходила навчання в Америці та тривалий час працювала косметологом. Вона точно знає й особисто відповідає за кожен продукт», — розповідає Валерія.

Наразі бренд Lara Nova Skincare запускає нову колекцію, яка порадує нас вже у новому році. Бренд зробив акцент на допомозі у вирівнюванні тону шкіри, освітленні чи усуненні темних плям, ніжному відлущуванні, антиоксидантах для запобігання пошкодженням у майбутньому, пом’якшенні сухості шкіри, зменшенні тонких ліній та зморшок та прискоренні загоєння ран.

Також Lara Nova випустив лімітовану колекцію travel-size, яку зручно взяти з собою в подорож або в дорогу.

 Ознайомитись з асортиментом можна на сайті за посиланням.

Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали