До списку покупок: нова сироватка під очі від Clarins

Один продукт для вирішення п`яти проблем зі шкірою

Шкіра навколо очей — одна з найделікатніших зон обличчя. До того ж майже всі наші виражені емоції залучають шкіру навколо очей. Ось чому ця зона більше за інших схильна до вікових змін: тут раніше всього з`являються зморшки. Бренди змагаються у створенні формул, які здатні призупинити процес старіння, який проявляється не тільки у вигляді зморшок, в`ялості, але й у втраті пружності шкіри повік, появі темних кіл, набряклості та припухлості під очима. По суті, це найтонша зона шкіри — і перша, на якій проявляються ознаки втоми, спричинені дедлайнами перед лептопом, стресом і зовнішніми агресивними факторами, такими як забруднення навколишнього середовища або вплив сонця, плюс надзвичайно активний спосіб життя, який притаманний усім без винятку жителям мегаполісу.

Тому, коли бренд Clarins представив нову сироватку для шкіри навколо очей Double Serum Eye, вона відразу ж потрапила у список покупок всіх б’ютіголіків.

Double Serum Eye може похвалитися концентрованою подвійною формулою, яка на 96% складається з натуральних інгредієнтів і збагачена 13 (!) рослинними екстрактами. Саме завдяки потужним рослинним екстрактам цей продукт активує п’ятірку важливих функцій шкіри та допомагає боротися з усіма віковими змінами:

Миттєво розгладжує зморшки;

Скорочує темні кола і набряки;

Зміцнює та захищає шкіру навколо очей від агресії навколишнього середовища;

Надає шкірі навколо очей натурального сяяння;

Захищає шкіру від шкідливого впливу синього світла.

Сконцентрувавши увагу на дослідженнях, компанія Clarins змогла підкреслити ключову роль, яку відіграють альфа-v інтегрини у справі підтримання молодості шкіри навколо очей. Альфа-v інтегрини — це протеїни, які забезпечують належну взаємодію клітин. З віком кількість альфа-v інтегринів у шкірі навколо очей різко зменшується. Компанія Clarins довела, що це призводить до уповільнення життєво важливих функцій шкіри. Такий процес має кілька наслідків: мімічні та статичні зморшки, темні кола і набряклість стають більш вираженими, з`являються в`ялість і навіть тьмяний тон шкіри. Тому так важливо захищати і стимулювати вироблення альфа-v інтегринів, щоб допомогти шкірі боротися з усіма цими віковими ознаками і зменшувати їх.

У результаті трирічних досліджень, в ході яких було відібрано 196 рослин, Лабораторії Clarins виявили безперечну силу органічного екстракту дикого кервелю: його обрали за незвичайну здатність стимулювати вироблення альфа-v інтегринів для незрівнянної антивікової ефективності.

Окрім цього компоненту у складі є:

Олія авокадо, яка допомагає регенерувати шкіру і підтримувати її пружність, еластичність; шкіра виглядає більш підтягнутою!

Есцини з кінського каштана для насичення клітин киснем та зменшення набряків і темних кіл.

Органічний екстракт ківі для живлення шкіри. Завдяки великій кількості вітамінів С, А, В і Е він покращує живлення, збільшуючи швидкість проникнення корисних речовин у шкіру.

Органічний екстракт каланхое для зволоження. Ця рослина наповнена соком і здатна утримувати воду завдяки своїм губчастим молекулам, а також вона може протистояти екстремальним умовам посухи, сприяє стимулюванню природних механізмів зволоження шкіри та чудово підтримує її пружність.

Екстракт рослини гедіхіум для захисту використовується у формулі завдяки своїм неперевершеним антиоксидантним властивостям.

Рослинний кофеїн, ліполітична дія якого спрямована на усунення набряків і зменшення їхніх проявів.

У подвійної сироватки для шкіри навколо очей легка, максимально комфортна текстура, яка дбайливо доглядає за шкірою навколо очей. Подвійна формула при нанесенні змішує обидві фази та поглинається за секунди, створюючи ефект другої шкіри. Освіжна текстура не залишає відчуття жирності та поєднує в собі ефект гелю, що підтягує, та комфорт крему. Завдяки цій фантастичній текстурі сироватка ідеально підходить для всіх типів шкіри, навіть для жирної та схильної до жирності.

Кларанс. Дабл Серум Ай. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы