Найкращі beauty-продукти від українського бренду, які потрібні вашій шкірі

Відмінна якість не за всі гроші світу

Сьогодні усвідомлений підхід до вибору косметики став гарною звичкою. Якщо раніше нам хотілося придбати десятки красивих баночок, щоб вони максимально естетично виглядали в Instagram, то тепер все змінилося. Зараз нам потрібен щоденний догляд із довгостроковим результатом, який має на увазі відновлення здоров`я шкіри та її захист від передчасного старіння.

Саме ці завдання вирішують продукти українського бренду EZR Clean Beauty, який сповідує філософію природного збереження молодості шкіри та wellness-підхід до догляду за обличчям.

У всіх продуктів унікальний склад засобів: по суті, це ламелярна косметика з рідкими рослинними компонентами. У формулах працює потужний beauty-коктейль зі зрозумілих та ефективних інгредієнтів: екстракт CBD, інкапсульований мелатонін, екстракт швейцарської сосни, корінь ревеню, чотири форми гіалуронової кислоти різної молекулярної ваги та багато інших.

Завдяки унікальному складу засоби ефективно відновлюють захисний бар`єр шкіри, якісно її зволожують, захищають від передчасного старіння і надають обличчю більш свіжий вигляд, навіть якщо ви не висипалися кілька діб поспіль.

Бренд демонструє новий рівень якості засобів made in Ukraine: так, флакони вони доставляють прямо з Італії, всі складові збирають у титулованих лабораторіях Франції, Італії, Америки та Швейцарії. Всі засоби сертифіковані та виготовлені на GMP-виробництві.

Це той самий якісний щоденний догляд, який поєднує складну фізіологію шкіри та новітні розробки beauty-індустрії. Лінійка засобів Hemp Glow Ritual від EZR Clean Beauty — це 5 засобів-супергероїв, дія яких спрямована на ефективне відновлення епідермального бар`єра шкіри, захист від передчасного старіння, якісне зволоження, надання природного сяйва та максимальну адаптацію до індивідуальних потреб шкіри.

Висока адаптивність до індивідуальних потреб обумовлена біоідентичною ламелярною основою, яка вважається найефективнішою формою косметичного засобу для відновлення та зволоження шкіри. Рідкі рослинні компоненти, такі як інкапсульований CBD та інкапсульований мелатонін, заспокоюють чутливу шкіру, прискорюють процеси регенерації та захищають шкіру від оксидативного стресу.

До лінійки входять:

Ламелярний клінсер

Забезпечує делікатне та водночас ретельне очищення шкіри. Засіб має дружній до шкіри pH, не містить шкідливих ПАР, не піниться і не руйнує захисний бар`єр.

Балансувальний тонер-міст

Цей продукт дарує миттєве відчуття комфорту одразу після очищення, має дружній до шкіри pH, містить зволожувальні компоненти та антиоксиданти.

Ламелярний крем

Завдяки високоадаптивній формулі засіб підлаштовується під індивідуальні потреби шкіри, ефективно зволожує її, відновлює епідермальний бар`єр і захищає від передчасного старіння.

Ламелярна сироватка-концентрат

Цей продукт якісно зволожує шкіру, прискорює регенераційні процеси, повертає природне сяйво та зменшує візуальний прояв перших вікових ознак.

Біоміметичне масло

Засіб чудово відновлює захисну функцію шкіри, має некомедогенну формулу та не залишає відчуття липкості чи жирності. Масло дуже швидко вбирається, зволожуючи шкіру, надає їй сяяння та може похвалитися приємним оксамитовим фінішем.

Усі засоби від українського бренду відмінно підходять для будь-якого типу шкіри, зокрема чутливої та реактивної.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали