ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Розпочато збір анкет для участі у премії «Земля Жінок — 2022» Фонду Yves Rocher

Велика справа eковідповідального бренду

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
3 5 10

Премія «Земля Жінок» — це один із проєктів Фонду Yves Rocher, ціллю якого є підтримка жінок у їхній боротьбі за збереження навколишнього середовища. Програма допомагає жінкам — засновницям екопроєктів бути почутими, а також надає грошові дотації на подальший розвиток їхніх ініціатив.

Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого істинного захоплення незламною силою Жінок. Саме Жінки та їхні невичерпні ентузіазм і віра надихнули його на створення у 2001 році Премії «Земля Жінок». Цього року Премія відзначає свій ювілей — 20 років із моменту заснування! За цей час у всьому світі понад 500 жінок отримали гранти на розвиток своїх екопроєктів. Традиційно проєкт проводять у 15 країнах (Франція, Україна, Німеччина, Росія, Мексика, Швейцарія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія та інші), проте екоініціативи лауреаток Премії охопили понад 50 країн світу.

В Україні проєкт з’явився у 2010 році. За 12 років Фонд Yves Rocher відзначив 36 проєктів та виплатив їхнім авторкам гранти загальною сумою понад 120 000 євро.

Як взяти участь у Премії «Земля Жінок — 2022»?

  1. Детально ознайомтеся з правилами участі у проєкті за посиланням.
  2. Заповніть і надішліть анкету та детальний опис вашого проєкту до 1 жовтня 2021 р. включно на електронну адресу terredefemmes.ukraine@fondationyvesrocher.org або поштою за адресою:

01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-а, 16-й поверх, ТОВ «Ів Роше Україна».

  1. Після закінчення терміну збору анкет Журі конкурсу обере 3 найкращі екопроєкти, що відповідають критеріям та правилам Премії.
  2. Три учасниці-фіналістки отримають гранти на розвиток своїх екопроєктів у розмірі 2000, 3000 та 5000 євро!
  3. На лауреатку 1-ї Премії «Земля Жінок» в Україні чекає подорож до Парижа на міжнародну церемонію та можливість перемогти в Міжнародному конкурсі й отримати гран-прі у розмірі 10 000 євро!

Нагадаємо, що зовсім нещодавно було нагороджено Премією «Земля Жінок» лауреаток 2021 року. Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями ми оголосили імена переможниць в онлайн-форматі. Детально ознайомитися з їхніми проєктами ви можете, відвідавши посилання у наступному відеоролику:

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Красивая сказка с грустным концом: история Жаклин Кеннеди

В Париже состоится показ в память об Альбере Эльбазе

На съемках продолжения «Секса в большом городе» появились дочери Шарлотты и сын Миранды