Об'єкт бажання: екологічна anti age колекція Chanel на основі квітки камелії

Мрія кожного б`ютіголіка!

Днями стартував новий етап в історії підрозділу Chanel Beauty. Вона почалася з появи екологічно відповідальної, цілісної колекції, що омолоджує, створеної на основі екстракту червоної камелії сорта Czar з унікальними відновлюючими властивостями.

Лінія отримала назву N°1 De Chanel, і в ній є все, щоб зробити шкіру бездоганною:крем-ревіталізант для обличчя, крем для шкіри навколо очей, активна сироватка, зволожуючий міст для обличчя, мус для обличчя і тонік, зволожуючий тональний крем, легкий денний парфум і бальзам для губ.

Червона камелія — квітка, не схожа на жодну іншу, і ключовий інгредієнт аромату N°1 De Chanel. Квітка, чия вічна молодість надихнула дослідницький центр Chanel на створення anti-age колекції.

Сироватка № 1 De Chanel - це засіб для догляду за шкірою, якому ми пророкуємо гучний успіх. Продукт на 95% складається з інгредієнтів природного походження та на 76% з інгредієнтів, отриманих з камелії. Екстракт цієї квітки запобігає та коригує появу 5 ознак старіння. Відразу після нанесення пори звужуються, а комфорт шкіри відновлюється.


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали