Об'єкт бажання: новий парфум Givenchy

Ідеальний подарунок для вашого коханого чоловіка

Дім Givenchy анонсував випуск оновленого аромату Gentleman Society. Його обличчям став талановитий музикант-самоучка Бенджамін Клементін, про якого говорить весь світ.

Історія успіху артиста розпочалася, коли він переїхав із Лондона до Парижа. Понад шість місяців він був бездомним і співав у метро, але поступово почав брати участь у різних фестивалях по всій Європі. Перший альбом Бенджаміна Клементіна називався At Least For Now і приніс йому справжню впізнаваність. Згодом у Франції він отримав звання Кавалера Ордену Мистецтв та літератури і не раз бував із концертами у Києві. Також нещодавно він почав грати у кіно. Свою першу роль Бенджамін отримав у оскароносному фільмі «Дюна».

У новій квітково-деревній парфумованій воді мужня інтенсивність деревних нот контрастує з елегантними квітковими акордами дикого нарциса. У красивому флаконі, виконаному у вугільно-чорному відтінку з сріблястою вставкою у вигляді лого бренду, заточений неймовірний ольфакторний коктейль. У ньому віртуозно змішані абсолю з чотирьох видів ветівера з різних куточків світу та ванілі, дикий нарцис та свіжа шавлія. Таким чином, вийшов аромат, який буде щасливий отримати кожен чоловік.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали