Об'єкт бажання: аромат «724» від Maison Francis Kurkdjian у travel-форматі

Ідеальний парфум, який подобається всім

Минулого року один із головних парфумерних геніїв сучасності — Франсіс Куркджан створив аромат з лаконічною назвою «724», який пахне надією, свободою і ніби вдихає нове життя, всеосяжну енергію у свого володаря. А нещодавно він випустив нову варіацію аромату в travel-форматі, що відрізняється підвищеною інтенсивністю: 724 extrait de parfum.

У мініатюрних флакончиках заточено альдегідні ноти, соковитий італійський бергамот, абсолю єгипетського жасмину, акорд білих квітів, бавовни, мускус і сандал, а також найнебанальніший запах, який вдалося відтворити генію парфумерії, — свіжий міський акорд.

Цей аромат буквально зливається зі шкірою, залишаючи відчуття чистоти, свіжості, яка бадьорить, створеної за допомогою бергамота з Калабрії та альдегідів з їхніми вельми витонченими, злегка металевими, шипучими гранями. В основі цього аромату — особлива повітряна аура, що передається букетом квітів, структурованих абсолю жасмину з Єгипту, солодким горошком та імітованим апельсином.

Цей розкішний ольфакторний еліксир представлений у форматі чотирьох роликових флаконів, які роблять його ідеальним для тих, хто часто літає, і всіх сучасних кочівників, які проводять життя в дорозі.

Парфум можна наносити на внутрішній бік зап`ястя і згин ліктя, на потилицю або верхню частину декольте, таким чином акцентуючи його яскраві нотки при контакті зі шкірою. Його насичена шовковиста текстура миттєво вбирається та забезпечує тривалий шлейф.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали