Українська ідентичність і неймовірна сила краси та в чому проявляється UA BEAUTY POWER

Нові можливості для українських брендів косметики та парфумерії

Beauty-простори залишаються місцем сили для кожної українки. Ми маємо знаходити сили в першу чергу заради себе і підтримувати свій моральний стан всіма методами, які допомагають відновити ментальний баланс.

Це відомий факт, що українські дівчата дуже красиві, а бренд Backstage Beauty&Refresh має за мету розкрити красу українок ще глибше, акцентувати на важливості внутрішнього стану кожної українки й на тому, що може його покращити в теперішніх реаліях.

Фотограф Міша Кот

Наразі всередині мережі Backstage Beauty&Refresh хочуть бачити більше українських beauty-брендів у ролі партнерів, знайомити світ з найкращими марками, створеними в нашій країні.

Саме тому вони планують зробити окрему полицю, присвячену українським beauty-брендам косметики, парфумерії, різноманітної української продукції, яка зараз набирає все більше популярності серед клієнтів.

Що для вас UA BEAUTY POWER?

Анна Шакола

Українка — це завжди надбання як в українській родині, так і в міжнародній іноземній історії. Українки прикрашали родові дерева королівських сімей Великобританії, Швеції, Німеччини, Франції тощо. Вони завжди несли здорову кров і неймовірну красу. 

Зараз, під час війни, весь світ відмітив, що українці — це неймовірно красива нація. 

Краса, звичайно, починається з нашої душі, але вона проявляється у таких візуальних дрібницях у зовнішньому вигляді, як манікюр, брови, чиста шкіра і просто охайність людини. Неважливо, який у тебе фінансовий статус. Українка завжди несе з собою нашу традицію бути красивими попри все. Це наші стародавні надбання — чаклунські, відьомські. Мені здається, що це ще з трипільської культури, коли в нас був матріархат і культури богині матері, але, можливо, це фантазія. Проте навіть сьогодні, під час поляризації, глобалізації гендерної рівності українки виділяються з-поміж усіх жінок усіх країн своєю витонченістю та красою. 

Я думаю, секрет у тому, що ми любимо і поважаємо себе та несемо цю красу як нашу непереможну силу.

Валерія Ковальська 

У мене так багато натхнення зараз, і я вдячна команді мережі салонів BACKSTAGE Beauty&Refresh за організацію подібних проєктів. Як мені здається, на даному етапі це дуже необхідний і дієвий механізм підтримки морального духу українців і бізнесу один одного.  

І оскільки ми всі перебуваємо зараз у досить тривалому стресовому стані та періодичних емоційних гойдалках, наше завдання — підтримувати цю сферу й індустрію краси, в якій ми працюємо, економічно та іншими методами. 

На мою особисту думку, проєкт UA BEAUTY POWER — це ще один вид психологічної терапії, повернення себе до життя: beauty-ритуали, пошук нових образів, догляд за собою, своїм волоссям, тілом, нігтями та своїм зовнішнім виглядом в цілому. 

Це дає нашому мозку відчуття повернення до життя, хоч ілюзорно, але прибирає на деякий час ту тривожність через війну і через все, що відбувається у світі.

Перебуваючи навіть якийсь час в Нью-Йорку, я можу з гордістю сказати, що Україна у сфері fashion, beauty і в багатьох інших галузях заслуговує на неймовірний промоушн. Український сервіс та наші українські фахівці просто неймовірно професійні, і я дуже пишаюся цим та людьми, з якими співпрацюю і якими надихаюся.

Аліна Качаровська 

Щодня, коли я іду вулицями нашого міста, я помічаю стільки красивих людей — українці просто надзвичайно красиві! І це не штучна краса і не результат якогось екстравагантного макіяжу, а краса від внутрішнього сяйва і сили українців. 

І я думаю, що це трапилось з мільйонами людей в Україні після всього, що ми пережили і переживаємо зараз. Це як очищення, яке призводить до духовної краси і проявляється в красі зовнішній. І в цьому для мене і є UA BEAUTY POWER. 

Над новим кампейном і концепцією проєкту UA Beauty Power працювали:

Фото: Міша Кот і Іра Тітенко

Етнічний образ був створений українською командою партнерів:

Make-up та зачіска: Backstage Beauty&Refresh

Організація зйомки: Melnykova Agency

Взуття на моделі: бренд Kacharovska

Сукня та пояс на моделі: Valery Kovalska

Лемківські кривульки та манжети: Etnocode


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай із кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Вікторії Бекхем — 50! Еволюція стилю зірки


Читайте також
Популярні матеріали