Must have: коричнева туш, яка легко змивається теплою водою

Від українського виробника

Погодьтеся, чорна туш надто часто надає віям ненатурального вигляду. Саме тому останнім часом селебріті та відомі візажисти все частіше для створення makeup-образу обирають коричневу туш. Вона надає погляду виразності, дуже природно подовжує вії та чудово поєднується з будь-якою кольоровою гамою в макіяжі.

Нещодавно відомий український beauty-бренд Hedonic, який вже завоював довіру жінок і салонів краси у нашій країні, випустив свою версію трендового продукту. Засновниця бренду — візажист Валентина Кондратьева знала, що багатьом дівчатам для щоденного застосування не личить звичайна чорна туш. До того ж підібрати правильну коричневу туш, яка потоваришує з кольором очей, брів та волосся, — задача із зірочкою.

Дівчата з неконтрастною зовнішністю, натуральні білявки, руді та попелясті однозначно гідно оцінять цей відтінок. Річ у тім, що чорна туш для щоденного макіяжу таких дівчат не завжди виглядає доречно, а також може робити погляд більш важким. А ще така туш створює дивний ефект, через який вії виглядають чимось відокремленим від обличчя.

Але більшість коричневих тушей занадто світлі або мають рудий підтон — це виглядає на сонячному світлі зовсім погано. Тому технологам бренду було поставлене завдання: створити туш, яка мала б на віях колір чорного шоколаду, не мала б рудого підтону і легко змивалася б теплою водою.

Сьогодні кожна українка має можливість поповнити свою косметичку і придбати таку туш. Нова Maskara all in one від Hedonic може похвалитися суперзручною щіточкою, яка за лічені секунди робить погляд спокусливим і більш відкритим. А ввечері вам не доведеться витрачати багато часу на зняття макіяжу, чекаючи, поки мицелярна вода розчинить туш. Для зняття цього продукту з вій вам знадобиться лише тепла вода. Ідеально!Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали