Користь меду для волосся: нова лінійка hair-засобів від Mamash

Відрощуємо довгі, здорові та блискучі локони

Мед — натуральний десерт, у який людство закохане вже кілька тисяч років, і не тільки за те, що він повноцінно задовольняє нашу потребу в солодкому.

Сучасна наука підтвердила повноваження меду: у нього багатющий мікроелементний склад — йод, залізо, калій, кальцій, фосфор, магній, а також багато органічних кислот, вітаміну С і групи В. Окрім того, комплекс корисних речовин, які містить в собі мед, є невіддільним елементом найдієвіших skincare-засобів.

Нішевий український бренд доглядової косметики Mamash також слідує правилу, що натуральні компоненти заслуговують уваги найвідданіших прихильників доглядових ритуалів, тож звернув увагу на мед для розроблення своїх нових beauty-продуктів.

Користь меду для дівчат, які відрощують волосся, складно переоцінити: він має антибактеріальні властивості, зміцнює волосяні цибулини, зменшує випадання і сприяє росту локонів.

Здавна цей інгредієнт був незамінним для приготування домашніх масок для волосся. Сьогодні в цьому немає потреби: провідні beauty-бренди використовують спеціальні технології, які дають змогу отримати найкорисніші компоненти з меду і створити з їхньою допомогою дійсно ефективні формули.

 

Саме так вчинив відомий український бренд Mamash, який окрім активної волонтерської діяльності продовжує розвиватись і шукати нові ефективні beauty-рішення.

Експерти бренду розробили ексклюзивну колекцію для глибокого наповнення та розгладжування волосся Honey Elixir Therapy. Завдяки комплексній дії активних компонентів у складі формул (органічного меду, олії маракуї та інших цінних олій) ви забудете про сухість, тьмяність і посічені кінчики, а волосся стане міцним та здоровим вже після перших застосувань. Вітамін Е зміцнює волосяну цибулину зсередини та наповнює пасма по всій довжині, стимулює ріст волосся та оновлення клітин. Спеціально розроблена формула надає волоссю неймовірного сяйва та природного блиску. 

В поєднанні з цінними оліями та неймовірним шлейфовим ароматом засоби дарують відчутні візуальні результати вже з першого застосування. За умови регулярного застосування комплексу вам гарантовано ідеальне зволоження, гладкість та шовковистість текстури волосся щоразу після використання.

До ексклюзивного beauty-боксу від MAMASH увійшли: 

Шампунь-терапія на основі органічного меду та олії маракуї HONEY ELIXIR SHAMPOO; 

Кондиціонер-терапія на основі органічного меду та олії маракуї HONEY ELIXIR CONDITIONER; 

Маска-терапія на основі органічного меду та олії маракуї HONEY ELIXIR MASK; 

Шовковистий спрей-терапія на основі органічного меду та олії маракуї HONEY ELIXIR SILK. 

Мед — основний інгредієнт, який відповідає за відновлення та зміцнення волосся. Допомагає в короткі терміни помʼякшити його і надати неймовірної гладкості та блиску.

Олія маракуї відповідає за активне живлення та зволоження волосся, розгладжує його та помʼякшує.

Вітамін Е — потужний антиоксидант, який здатний покращити загальний стан шкіри і є чудовим доповненням до детокс-програми. 

Цінні олії та масла, які теж відіграють важливу роль серед складників, мають комплексну дію та пришвидшують процеси відновлення й наповнення волосся.

 

Засновники про ідею створення колекції на основі органічного меду Honey Elixir Therapy:

ELLE.UA: Чому ви обрали на роль ключового компоненту саме мед?

Юлія Васькович:

Ми завжди активно досліджуємо сферу beauty-індустрії та шукаємо нові, більш дієві формули і рішення. Використання меду у складі доглядової косметики зараз не є таким розповсюдженим, хоча цей інгредієнт є дуже цікавим в роботі: він містить багато мікроелементів, якими можна наповнити волосся зсередини і надати йому неперевершеного вигляду ззовні.

Андрій Васькович:

Підбір ефективних активів і, зокрема, сертифікованого органічного меду — досить кропіткий процес, який тривав довгий період. Ми удосконалювали рецептуру, проводили тестування, аби результат був саме таким, як ми запланували ще на етапі зародження самої ідеї. Наші технологи спільно з європейськими партнерами розробили абсолютно досконалу формулу, яка, впевнений, відкриє нову еру догляду за волоссям.

ELLE.UA: На що ви звертали увагу під час розроблення нової колекції?

 

Юлія Васькович:

Загалом тема бджільництва є дуже цікавою для нас. Я давно слідкую за спільнотами зоозахисників, які вивчають бджіл. Для того щоб краще розуміти, з чим працюємо, ми провели час на неймовірній пасіці серед гір, де повністю поринули у світ бджільництва: познайомились зі всіма процесами та дізнались найдрібніші деталі роботи з бджолами.

Андрій Васькович:

Так, дійсно, коли ти бачиш все зсередини, то заглиблюєшся в цю історію, і створення нових засобів набуває ще більше сенсів.

Може, це звучить незвично, але приходить розуміння, що не лише команда професіоналів бере участь у розробці колекції, а й бджоли на пасіці теж добре попрацювали для того, щоб подарувати прекрасним жінкам нові емоції та ефективні результати.

Більше про бренд Mamash та його діяльність під час війни можна прочитати тут.Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали