Дім Givenchy представив нового креативного директора з макіяжу

Ним став молодий та талановитий англійський візажист

Компанія Givenchy Parfums повідомила про призначення Тома Уолкера на посаду Креативного директора з макіяжу. До його обов`язків входитиме розробка нових лінійок макіяжу Givenchy і творче керівництво пов`язаними з даними колекціями рекламними кампаніями. Він також стає офіційним представником макіяжу Givenchy.


Молодий та талановитий англійський візажист підкорив Дім своєю креативністю, харизмою та новаторським підходом до макіяжу, який поєднує у собі виразність та стриманість. Черпаючи натхнення у найрізноманітніших джерелах, зокрема, у світі моди та архітектури, він любить опрацьовувати контрасти, світлові ефекти та сміливі відтінки, вигідно підкреслюючи красу жіночих та чоловічих осіб. Творець пам`ятних edgy образів, він також є пристрасним прихильником інновацій в області макіяжу і із захопленням займається всіма технологічними аспектами його розробки.


Том Уолкер, який народився на півночі Англії, почав свою кар`єру візажиста після навчання у Франції. Співпрацюючи з цілим рядом міжнародних модних і косметичних брендів як фрілансер, він також створював макіяж для численних редакторських фотосерій таких журналів як I-D, AnOther, W Magazine та Dazed and Confused. Він працював з такими знаменитими фотографами як Паоло Роверсі, Сельве Сундсбе, Рафаель Паваротті, Джек Девісон, Річард Бербрідж, Нік Найт та численними актрисами та співаками, серед яких Емма Уотсон, Клер Фой, Міа Гот, FKA Twigs та Розалія.

Ромен Спітцер, Президент і Генеральний директор Givenchy Parfums заявив: «Ми дуже раді почати співпрацю з Томом. Його знання світу моди, а також особливий стиль і новаторський, природний підхід до макіяжу гармонійно вписуються в елегантний і сміливий всесвіт краси Будинку Givenchy. Я радий, що сьогодні він привносить свій талант і творчий дух у наш напрямок макіяжу, сприяючи подальшому зростанню його міжнародного успіху». 

Том Вокер зазначив: «Я щасливий взяти на себе обов`язки Креативного директора з макіяжу Givenchy. Ми поділяємо єдине бачення одночасно прекрасної та сміливої ​​жіночності, а також загальне уявлення про елегантність та індивідуальність. Я з нетерпінням чекаю можливості зробити свій внесок у творче вираження бренду та розробку інноваційних продуктів макіяжу в тісній співпраці з командою та візажистами Givenchy по всьому світу».

 


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали