Дева Кассель — нова міжнародна амбасадорка Dior

Донька Моніки Беллуччі та Венсана Касселя стала обличчям модного Дому

Дева Кассель — нова амбасадорка модних творінь Марії Грації К`юрі, художнього директора жіночих колекцій Dior, і нове обличчя Dior Makeup, яка буде транслювати красу від креативного та іміджевого директора Пітера Філіпса.

Дева Кассель народилася в Римі у 2004 році, виросла у Франції, Італії та Бразилії. Вона розмовляє щонайменше п`ятьма мовами, а ще з раннього дитинства розвинула в собі велику чутливість до мистецтва, успадковану від своїх батьків Моніки Беллуччі та Венсана Касселя. 

Дева пристрасно захоплюється співом і малюванням, з раннього дитинства відвідує театральні гуртки. Її артистичний темперамент привів її до інтересу до світу образів, який вона відкрила для себе і досліджувала через призму моди, розпочавши модельну кар`єру у віці 16 років.

Незабаром вона з`явилася на обкладинках найбільших міжнародних журналів і дефілювала подіумами Тижнів моди, ставши однією з найвідоміших топмоделей.

Перспективна представниця свого покоління, впевнена у собі та надзвичайно красива, Дева Кассель паралельно зі своєю модельною кар`єрою вирішила піти слідами своїх батьків. У вересні 2023 року вона зробила свої перші кроки як акторка, знявшись у режисера Лаура Лукетті у фільмі «Маєток Белла», в якому вона грає роль музи художника в 1930-х. Отримавши визнання за цю роль, Дева також з`явиться в італійському серіалі «Леопард» у вересні. Серіал знятий Netflix за романом «Леопард» Джузеппе Томазі де Лампедуза і натхнений однойменним фільмом Лукіно Вісконті.


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали