Де можна безкоштовно пройти реабілітацію після поранень і опіків від кращих дерматологів

Небайдужі лікарі та клініки з різних куточків України об’єдналися заради допомоги людям

Кількість людей в Україні, які постраждали через війну, постійно збільшується. Саме тому з’явилися ті, хто хоче допомогти їм. Що таке благодійний проєкт «Заграва»? Його місія — надання безоплатної допомоги у зовнішній реабілітації постраждалим під час воєнних дій. Небайдужі лікарі та клініки з різних куточків України об’єдналися, щоб допомогти тим, хто цього потребує.

Ідеолог та ініціатор проєкту — видатна лікарка-дерматологиня, відома в Україні та Європі експертка з естетичної та регенеративної медицини Владлєна Авєріна.

Кому допомагає «Заграва»?

Участь у благодійному проєкті «Заграва» добровільна та безплатна. Лікарі готові допомогти жінкам і чоловікам від 14 років, які отримали поранення й опіки внаслідок бойових дій в Україні. Ви можете бути військовим чи цивільним. Ви повинні обрати місто чи регіон, де маєте змогу відвідувати клініку чи лікаря для проходження курсу реабілітації.

Перша консультація можлива в режимі онлайн. Після цього експерти порадять вам спеціаліста, оберуть програму та місце реабілітації. Пацієнти самі визначають межі допомоги в зовнішній реабілітації. Усі деталі можна дізнатися та узгодити безпосередньо з вибраною клінікою або лікарем.

Які проблеми вирішують лікарі:

Травми, рубці, опіки, уламкові ушкодження, на жаль, залишають сліди, і людина весь час згадує про перенесені травми, дивлячись у дзеркало. Сучасна медицина та косметологія здатні допомогти зробити їх менш помітними.

Про цей проєкт розповідала перша леді у себе в Telegram-каналі, а також українські новини. Експерти проєкту просять пацієнтів звертатися до них по безкоштовну допомогу. Писати можна в Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


(Не)скромний тренд сезону: збираємо гардероб у стилі...


До пластики: чому всі записуються на процедуру ENDOLIFT?


Читайте також
Популярні матеріали