Чому всі замовляють нову beauty-програму у Sandler Wellness Center?

Локація для всіх, хто хоче знайти власний стиль разом з психологом, стилістом та командою висококваліфікованих експертів краси

Style Management — це власний стиль, модний подих часу. Саме таку програму створено у Sandler Wellness Center — інтегративному центрі нової формації. Style management — це комплексна робота зі стилем психолога, стиліста та цілої команди висококваліфікованих beauty-спеціалістів через призму архетипів, які управляють людиною.

Головні завдання нового напрямку, як каже ідейний натхненник Sandler Wellness Center — Юлія Сандлер:

Створити концепцію стилю;

Підкреслити індивідуальність;

Враховуючи характер, професію та особливості, створити гармонію зовнішності з глибоким внутрішнім світом людини.

І все це структуровано та упаковано у персональну програму з чіткими рекомендаціями, починаючи з тканин, які варто обирати для створення луків, кольорової гами, закінчуючи формами укладки та найбільш виграшним типом макіяжу.

Sandler Wellness Center презентує іміджеве фешн відео, натхненням для створення якого, став Київ у широкому значенні. Київ — модна столиця, де живуть яскраві, харизматичні, неймовірно цікаві люди абсолютно різного віку, світогляду та стильових уподобань. Історичні місця, вечірнє світло міста, чарівні звуки фольклорної веснянки від української групи Go-A, фантастичні образи від бренду Litkovskaya та яскраві особистості: Наталія Гоцій, Арина Любітєлєва, Катя Любчик, Діана Ставніцер, Ірина Костюк, Поліна Неня, чудово передають настрій та бачення сучасного світу бьюті командою Sandler Wellness Center. Всі образи створені з використанням продуктів преміального бренду Balmain. Прикраси — Fredinskaya jewelry.

Ми живемо у світі, де час — найдорогоцінніший ресурс, якого  завжди недостатньо і повернути його неможливо. Філософія Sandler Wellness Center — me-time — час для себе та свого задоволення. Саме тому, програма Style Management допоможе зекономити час, використати цей важливий ресурс на догляд за вашою красою і змінити режим «виживання» на «впевненість та процвітання».

Бьюті команда Sandler Wellness Center пропонує вам комплекс заходів, які подарують задоволення від пізнання себе та свого внутрішнього Я, креативних нових образів, продуманих дрібниц, хвилинних ритуалів та одноденних пригод.

Довірте свій стиль, час та красу найкращим!

Деталі за телефоном: 38 050 416 77 28

Ідейний натхненник: Юлія Сандлер

Режисер: Ірина Стріхович

Стиліст: Ігор Ігнатенко

Оператор: Назарій Глянцев

Команда Beauty Sandler

Соцмережі:

Instagram

Facebook


Реклама

Популярные материалы

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


27 вещей, которые должны быть у каждой женщины к 27 годам...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы