Вперше в історії: бельгійська принцеса Ізабелла Орсіні де Лінь де ла Тремойл стала амбасадоркою бренду догляду за шкірою

Партнерством з Nelly De Vuyst®️ принцеса демонструє, що екологічно чистий догляд за шкірою — це королівська розкіш, яку можуть мати всі

Королівська особа вперше в історії стала представником косметичної компанії. Нова роль принцеси цілком відповідає її цінностям, адже вона підтримує низку екологічних ініціатив та бізнесів у сфері сталого розвитку.

Партнерство бренду дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst®️та принцеси Ізабелли підкреслює соціальну значимість екологічно чистих брендів в індустрії краси. Її високість не тільки підтримує бренд, а й робить потужну заяву про важливість екологічно свідомого догляду за шкірою та способу життя загалом.

«Ключовий елемент філософії Nelly De Vuyst®️, що узгоджується з моїми поглядами, полягає в зосередженості на екологічній чистоті продукту та повазі як до споживачів, так і до навколишнього середовища. Багато косметичних компаній надають пріоритет прибутку, часто додаючи непотрібні та потенційно шкідливі хімікати для здешевлення продукту. Однак Nelly De Vuyst®️ акцентує на якості та ефективності без шкоди для здоров’я. На сучасному ринку, наповненому незліченними опціями догляду за шкірою, різниця полягає в якості та справжній турботі про користувачів. У мене троє дітей, і я хочу створювати для них кращий світ, у якому пріоритетом будуть етичні практики та сталий розвиток», — пояснює принцеса.

У своїй заяві про колаборацію з Nelly De Vuyst®️ принцеса Ізабелла підкреслила ефективність продуктів цього бренду та їхню здатність забезпечувати видимі результати. Використовуючи свою платформу для підтримки екологічно чистих засобів догляду за шкірою, принцеса Ізабелла заохочує споживачів надавати перевагу продуктам, які корисні не лише для їхньої шкіри, але й для планети. 

Ознайомитися з екологічним доглядом від Nelly De Vuyst®️ можна в ексклюзивного представника бренду в Україні.


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали