ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

БИТВА ОБРАЗОВ: ТИНА КАРОЛЬ ПРОТИВ ТИНЫ КУНАКИ В...

10 ЗІРОК, ЯКІ ОБОЖНЮЮТЬ ЯСКРАВИЙ МАНІКЮР

7 ЗІРКОВИХ ПАР, ЧИЇ КІНОШНІ СТОСУНКИ ПЕРЕРОСЛИ У...

5 ПРИЛОЖЕНИЙ О МОДЕ, КОТОРЫЕ СТОИТ СКАЧАТЬ НА...

Анти-стрес масаж для жінок від незрячих терапевтів проєкту "Очі Тари"

Перший соціальний проєкт для жінок з порушенням зору під назвою "Очі Тари" започаткували в Україні

Соціальний проєкт отримав назву «Очі Тари» і перший в Україні розпочав свою роботу в Києві. У столичному центрі тілесної терапії «Монсалада» працюють виключно незрячі і слабозорі майстрині, які надають послугу відновлюючого масажу для жінок, спрямованого на глибоку релаксацію та звільнення від стресу всього організму.

Ідея створення проєкту належить Уляні Гриневич, жіночому психологу, психотерапевту, реабілітологу та Ірині Павлик, бізнес-тренерці, менторці та соціальній підприємниці. Свою місію Уляна та Ірина вбачають у тому, щоб сконцентрувати увагу суспільства не на порушеннях, а на талантах людей. Навчивши жінок з інвалідністю зору професії тілесного терапевта, вони розкрили їхню природну чуттєвість та унікальний притаманний їм дар «бачити руками».

Наразі в Києві функціонує один кабінет. Та у планах дівчат відкрити мережу професійних масажних салонів по всій країні, де могли би працювати незрячі майстри.

«Складності у реалізації задуму нас не лякають, - каже Уляна Гриневич. Ми впевнені, що такі чесні справи, і соціальний бізнес як такий, творять дива: зустрічаються небайдужі люди, у правильний час, які готові допомагати, фінансувати, включатися. Істинне щастя - у допомозі іншим, і хто хоч раз по-справжньому відчув це, більше не зійде з того шляху».

«Коли я почула про ідею, інтуїтивно вона здалась мені такою близькою, що повністю захопила, - прокоментувала Ірина Павлик. Я сама є прибічницею холістичного підходу до здоров’я і користуюся масажем як способом для відновлення. Для мене це багаторівнева історія - відновлення не лише на фізичному рівні, але і на ментальному, духовному. Взагалі, все пов‘язане - тіло, душа, розум. Знаю, що коли майстер масажу «правильний»  – йде великий енергообмін між ним і клієнтом, йдуть корисні процеси з двох сторін, і в мене це працює лише з масажистками-жінками. Люблю потім м’яку енергію в тілі…»

Кабінет «Очі Тари» функціонує у четвер та суботу, у центрі «Монсалада», що по вулиці Освіти, 22/8. Це цілком жіночий простір – комфортний і безпечний, і гостями є лише жінки.

Тара – це образ всевидячої божественної матері в тибетському буддизмі. Її часто зображають з очима на долонях. В даному випадку це дуже символічно, так як майстрині масажу не бачать, але відчувають руками. Тактильно вони можуть зрозуміти тіло і внутрішній стан іншої людини глибше, ніж зорово.

У проєкті «Очі Тари» сповідують принцип регулярності і рекомендують масаж раз на тиждень. Жінки в Україні звикли дбати про зовнішній вигляд. Регулярні манікюр і педикюр, зачіска - давно стали звичайною справою. Системний масаж переводить догляд за тілом на вищий рівень, коли організм вже самостійно піклується про здоров’я.

Майстрині проводять масаж з думкою про те, що жінка має вийти з відчуттям розслаблення і гармонії. Перед кожним сеансом масажистки налаштовуються через медитативну техніку та дихання - це заспокоює розум і краще відчувається сам процес. Все це передає стан спокою і жінкам.

  

 
 

Для тех, кто любит эстетику и свободу

«Разганяючы цемру светам»: 8 образов для сильных женщин от белорусских дизайнеров

Окрім «Корони»: 5 фільмів та серіалів про королівських осіб

Магия утра: где позавтракать вкусно и красиво 

7 зіркових пар, чиї кіношні стосунки переросли у реальне кохання

5 приложений о моде, которые стоит скачать на свой смартфон